Jak działają niemieckie aukcje internetowe typu Amazon i Ebay

Dodano: 09 styczeń 2019 | Kategoria: Pozycjonowanie w Niemczech i UK
Jak działają niemieckie aukcje internetowe typu Amazon i Ebay

Platformy handlowe Amazon oraz Ebay mają ze sobą wiele wspólnego i jedną podstawową różnicę – Amazon służy do sprzedaży zarejestrowanym firmom, natomiast na Ebay mogą sprzedawać również osoby prywatne. Obie platformy są bardzo popularne nie tylko u naszych zachodnich sąsiadów, ale na całym świecie. Jednak na przykładzie, istnieją jeszcze niemieckie aukcje internetowe typu Amazon i Ebay. U nas jest to Allegro, u nich Amazon.de, Ebay.de, Scout.24.de. OLX.de. Dhd.24.com, Aurena.at oraz Mobile.de.

[ Więcej ]

4 regulaminowe zasady sprzedaży na Ebay

Dodano: 09 styczeń 2019 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
4 regulaminowe zasady sprzedaży na Ebay

Ebay jest największą platformą handlową na świecie, na której sprzedaż mogą prowadzić osoby prywatne. Kontrola takiego przedsięwzięcia wymaga nałożenia na użytkowników zasad, których muszą przestrzegać. Sprzedawcy przy tym muszą się dostosować w większym stopniu niż kupujący, gdyż zasady sprzedaży na Ebay chronić mają szczególnie tych drugich. Serwis, jak i wszystkie do niego podobne, wielokrotnie odnotowywał różnego typu oszustwa i straty kupujących. Hasło „bezpieczne zakupy” stało się więc jego priorytetem, ponieważ Ebay bazuje wyłącznie na zaufaniu społecznym. Bez tego zaufania przestałby istnieć.

[ Więcej ]

Specjalista Amazon – wsparcie sprzedażowe

Dodano: 09 styczeń 2019 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Specjalista Amazon – wsparcie sprzedażowe

Handel zagraniczny na Amazon jest z wielu względów utrudniony. Barierą jest przede wszystkim język obcy, w którym należy opisywać sprzedawane przedmioty. Przy czym jego jakość musi być natywna, gdyż szczegóły tego typu wpływają na ocenę profesjonalizmu sprzedawcy przez potencjalnych kupujących.

Istnieją w tym względzie nawet pewne różnice kulturowe, które należy brać pod uwagę. Ponadto niebagatelne znaczenie ma pozycjonowanie ofert, czym zająć się może tylko specjalista. Amazon oferuje kilka opcji promocyjnych, jednak jego system bazuje na czymś innym

[ Więcej ]

Ebay fulfillment – jak z niego korzystać

Dodano: 10 grudzień 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
eBay fulfillment - Gogler Białystok

eBay fulfillment to w pewnym stopniu pojęcie abstrakcyjne, gdy porówna się do je fulfillmentu świadczonego przez Amazon. Platforma eBay, choć równie duża, pozostaje bowiem nadal serwisem aukcyjnym, który przede wszystkim nastawiony jest na aukcje internetowe osób prywatnych, choć ostatnio to się zmienia. Świadczone przez nią usługi polegają więc w największym stopniu na umożliwieniu komunikacji między kupującym a sprzedającym i nic ponadto. W handlu zagranicznym na eBay istnieje jednak fulfillment zewnętrzny, który można wykorzystać.

[ Więcej ]

Amazon fulfillment – najwyższych lotów logistyka

Dodano: 06 grudzień 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Logistyka Amazon fulfillment - Gogler Białystok

Fulfillment w tłumaczeniu na język polski i w poruszanym tu kontekście można rozumieć jako zapewnienie pełnej obsługi klienta i sprzedawcy. Fulfillment Amazon jest jednak bardzo specyficzny i w niezwykły sposób zorganizowany. Jest to ogromna inwestycja, dzięki której zwykły sklep internetowy stał się światowym gigantem e-commerce obecnym niemal we wszystkich ważniejszych krajach na wielu kontynentach. Obsługa dzięki temu systemowi należy do najlepszych na świecie i trudno wyobrazić sobie coś, co by ją zastąpiło.

[ Więcej ]

EAN na eBay – cel i korzyści

Dodano: 03 grudzień 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
EAN na eBay - Gogler Białystok

eBay pozwala na sprzedaż na wielu swoich platformach językowych jednocześnie. Wówczas jednak należy wpisać kody, które są międzynarodowym identyfikatorem produktu. W Europie zadanie takie spełnia EAN – dobrze znany kod kreskowy, w USA jest to podobny kod UPC. Na eBay EAN (GTIN) lub inny kod, a jest ich kilka: UPC, JAN, ISBN i MPN, są od 2018 roku wprowadzane podczas wystawiania aukcji obowiązkowo. Wiąże się to z ochroną klienta i m.in. walką z podróbkami.

[ Więcej ]

Kody EAN na Amazon – ich znaczenie i wykorzystanie

Dodano: 29 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Kody EAN na Amazon - Gogler Białystok

Amazon jest ogromną platformą handlową, na której sprzedawać mogą jedynie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Kolejnym warunkiem jest towar dopuszczony do sprzedaży, w przypadku Europy spełniający wiele norm unijnych, legalny oraz ewidencjonowany. Jedną z takich ról pełnią na Amazon kody EAN (pl. Europejskie Kody Towarowe); ich odpowiednikiem w USA są kody UPC. Choć nazwa ta nie wszystkim może się jasno kojarzyć, są to doskonale znane kody kreskowe. Dzięki nim każdy towar jest indywidualnie oznaczony i niesie za sobą dużą ilość informacji o producencie.

[ Więcej ]

Specjalista eBay – pomoc w sprzedaży z Polski

Dodano: 26 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
Specjalista eBay - Gogler Białystok

eBay jest aktualnie jedynym portalem handlowym, na którym za granicą sprzedawać mogą zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Przypomina więc w pewnym stopniu polskie Allegro. Jest tak tym bardziej, że rodzime próby przebicia się do zachodnich sąsiadów spełzły na niczym – w 2017 upadła i została zamknięta niemiecka wersja Allegro. eBay pozostaje otwarty, lecz to mało powiedziane. Korzystają z niego bowiem każdego dnia miliony ludzi. W dotarciu do nich polskim sprzedawcom pomagają specjaliści eBay, firmy takie jak Gogler.pl, które pomagają optymalizować sprzedaż na tej platformie.

[ Więcej ]

Specjalista Amazon – wsparcie sprzedażowe

Dodano: 22 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Specjalista Amazon - Gogler Białystok

Handel zagraniczny na Amazon jest z wielu względów utrudniony. Barierą jest przede wszystkim język obcy, w którym należy opisywać sprzedawane przedmioty. Przy czym jego jakość musi być natywna, gdyż szczegóły tego typu wpływają na ocenę profesjonalizmu sprzedawcy przez potencjalnych kupujących. Istnieją w tym względzie nawet pewne różnice kulturowe, które należy brać pod uwagę. Ponadto niebagatelne znaczenie ma pozycjonowanie ofert, czym zająć się może tylko specjalista. Amazon oferuje kilka opcji promocyjnych, jednak jego system bazuje na czymś innym.

[ Więcej ]

Agencja eBay – outsourcing dla polskich firm

Dodano: 19 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
Sprzedaż przez agencje eBay - Gogler Białystok

Agencją eBay nazywa się z jednej strony oficjalną firmę reklamującą platformę handlową na świecie, a z drugiej firmy outsourcingowe specjalizujące się we wsparciu sprzedaży użytkowników serwisu. Pierwsza nie ma nic wspólnego z osobami sprzedającymi i kupującymi na eBay, można ją więc pominąć. Natomiast firmy outsourcingowe wspierają sprzedawców z polski, a szczególnie tych, którzy zdecydowali się na sprzedaż zagraniczną. Z wielu powodów wsparcie to jest niemal bezwzględnie konieczne.

[ Więcej ]

Outsourcingowa agencja Amazon

Dodano: 15 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Sprzedaż przez agencje Amazon - Gogler Białystok

Amazon jest już w Polsce. Oczywiście był i wcześniej jednak obecne możemy z niego korzystać w podobny sposób, jak mieszkańcy większości krajów Unii Europejskiej. Dotyczy to jednak głównie sprzedawców, którzy muszą prowadzić działalność gospodarczą, gdyż jest to warunek współpracy z tą platformą sprzedażową. Aktualnie nie jest wymagane posiadanie bankowego konta zagranicznego. Uproszczone są też procedury współpracy z Amazon. Dodatkowo polskich przedsiębiorców wspierają outsourcingowe agencje Amazon, bez których trudno wyobrazić sobie prowadzenie strony sprzedawcy w wielu krajach.

[ Więcej ]

Dlaczego niemieckie allegro upadło

Dodano: 12 listopad 2018 | Kategoria: Pozycjonowanie w Niemczech i UK
Allegro niemieckie - Gogler Białystok

Pierwszego czerwca 2016 roku rodzime Allegro zdecydowało przystosować platformę do języka niemieckiego, by ułatwić polskim przedsiębiorcom dotarcie z ofertą handlową do naszych zachodnich sąsiadów. Wstępne oczekiwania jednak się nie sprawdziły i po jakimś czasie Allegro.de zostało zamknięte. Nie pomógł fakt, iż Niemcy bardzo chętnie robią w Polsce zakupy i lubią wiele z naszych produktów. Ponadto dobrze wiedzą, że Polska jest największym rynkiem zbytu dla samochodów i sami mogli je sprzedawać na Allegro.de. Spoglądając na zachodni rynek można się jednak domyślać, co doprowadziło do upadku niemieckiego Allegro.

[ Więcej ]

Jak działają niemieckie aukcje internetowe typu Amazon i eBay

Dodano: 08 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Aukcje internetowe typu Amazon i eBay - Gogler Białystok

Platformy handlowe Amazon oraz eBay mają ze sobą wiele wspólnego i jedną podstawową różnicę – Amazon służy do sprzedaży zarejestrowanym firmom, natomiast na eBay mogą sprzedawać również osoby prywatne. Obie platformy są bardzo popularne nie tylko u naszych zachodnich sąsiadów, ale na całym świecie. Jednak na przykładzie, istnieją jeszcze niemieckie aukcje internetowe typu Amazon i eBay. U nas jest to Allegro, u nich Amazon.de, eBay.de, Scout.24.de. OLX.de. Dhd.24.com, Aurena.at oraz Mobile.de.

[ Więcej ]

4 regulaminowe zasady sprzedaży na eBay

Dodano: 05 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
Zasady sprzedaży na eBay - Gogler Białystok

eBay jest największą platformą handlową na świecie, na której sprzedaż mogą prowadzić osoby prywatne. Kontrola takiego przedsięwzięcia wymaga nałożenia na użytkowników zasad, których muszą przestrzegać. Sprzedawcy przy tym muszą się dostosować w większym stopniu niż kupujący, gdyż zasady sprzedaży na eBay chronić mają szczególnie tych drugich. Serwis, jak i wszystkie do niego podobne, wielokrotnie odnotowywał różnego typu oszustwa i straty kupujących. Hasło „bezpieczne zakupy” stało się więc jego priorytetem, ponieważ eBay bazuje wyłącznie na zaufaniu społecznym. Bez tego zaufania przestałby istnieć.

[ Więcej ]

Ogólne zasady sprzedaży na Amazon

Dodano: 02 listopad 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Zasady sprzedaży na Amazon - Gogler Białystok

Zasady sprzedaży na Amazon można rozpatrywać wieloczynnikowo, jako: obowiązujące sprzedawcę, kupującego, dotyczące wystawiania ofert, regulaminu, rozliczeń, etc. Istotne są one dla serwisu nie tylko z przyczyn formalnych (np. regulamin), lecz również dlatego, iż Amazon serwuje specyficzny system promowania sprzedawców. Polski przedsiębiorca może jednak być przede wszystkim zainteresowany zasadami ogólnymi, bo Amazon dopiero wszedł na rynek polski, zatem wiedzy dotyczącej możliwości tej platformy nadal w wystarczającym stopniu brakuje.

[ Więcej ]

Jak sprzedawać na eBay z Polski – kilka wskazówek

Dodano: 29 październik 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
Sprzedaż na eBay z Polski - Gogler Białystok

Przyzwyczajeni do Allegro Polacy nie potrzebują czegoś więcej do obrotu towarami w kraju. Nasz portal aukcyjny jest bardzo popularny i na rodzimym rynku doskonale spełnia swoje zadanie. Ebay więc z założenia służy do sprzedaży zagranicznej. Wielu przedsiębiorców chcąc dotrzeć do klientów z zagranicy decyduje się na sprzedaż i jest z tego zadowolona. Ebay jednak różni się od Allegro. Nieco dalej więc przedstawimy kilka porad dotyczących tego jak sprzedawać na Ebay z Polski.

[ Więcej ]

Jak sprzedawać na Amazon z Polski – rola magazynów

Dodano: 25 październik 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Sprzedaż na Amazon z Polski - Gogler Białystok

Amazon w końcu pojawił się w Polsce. Jego obecność tutaj z jednej strony jest skierowana do polskich klientów kupujących za granicą, a z drugiej do polskich przedsiębiorców, którzy chcą znaleźć nowe rynki zbytu. Jest to dobry moment, bo zainteresowanie rodzimymi towarami u wszystkich zachodnich sąsiadów stale rośnie. Aktualnie obecna różnica polega w największym stopniu na obecności magazynów Amazon w naszym kraju, które radykalnie zmieniają możliwość handlu i właściwie urealniają tytułowe pytanie: jak sprzedawać na Amazon z Polski?

[ Więcej ]

Sklep na eBay i jego możliwości

Dodano: 22 październik 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
Sklep na eBay obecnie - Gogler Białystok

Serwis aukcyjny eBay istnieje od 1995 roku. Przez te wszystkie lata nie zmienił swojej formuły, zarówno dawniej jak i dzisiaj jest platformą, na której każdy może wystawić przedmiot na sprzedaż nie prowadząc działalności gospodarczej. Podobnie więc jak na Allegro można na nim znaleźć wiele ciekawych okazji czy egzotycznych, niedostępnych gdzieś indziej towarów. Istnieje jednak również opcja dla przedsiębiorców, którzy mogą prowadzić sklep na eBay i wielu już się przekonało, że jest to znakomity pomysł.

[ Więcej ]

Polski sklep na Amazon – sprzedaż zagranicą bez ograniczeń

Dodano: 18 październik 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Sklep na Amazon obecnie - Gogler Białystok

Polscy przedsiębiorcy od dawna mogą sprzedawać na Amazon. Jakiś czas temu było to jednak utrudnione, ponieważ dla przykładu należało mieć założone konto bankowe w kraju docelowym. Aktualnie bariera ta i wiele innych zostały zniesione i możemy już w pełni korzystać z serwisu, a tym samym docierać do milionów klientów na całym świecie. Sklep na Amazon Polacy zakładają jednak głównie po to, by dotrzeć do dwóch narodowościowych grup klientów – Niemców i Anglików.

[ Więcej ]

6 wskazówek pozycjonowania w UK

Dodano: 08 październik 2018 | Kategoria: Pozycjonowanie w Niemczech i UK
Pozycjonowanie w UK - Gogler Białystok

Poza niemieckim, rynek brytyjski jest tym, do którego polski przedsiębiorca chce dotrzeć w pierwszej kolejności. Nie tylko jest on duży, ale wykazuje coraz większe zainteresowanie polskimi produktami. Najskuteczniejsza jest w tym względzie oczywiście reklama internetowa jednak wbrew pozorom „zna” ona różnice kulturowe i należy ich przestrzegać. Promowanie marki, m.in. przez pozycjonowanie w UK, odbywa się z tego i innych przyczyn nieco inaczej niż w Polsce.

[ Więcej ]

Pozycjonowanie w Niemczech – ogólne zasady outsourcingu

Dodano: 04 październik 2018 | Kategoria: Pozycjonowanie w Niemczech i UK
Pozycjonowanie w Niemczech - Gogler Białystok

Coraz większa ilość polskich przedsiębiorców stara się skutecznie sprzedawać produkty na rynku niemieckim. O ile działalność fizyczna nie wychodzi poza granice kraju, istnieją na to trzy sposoby: sprzedaż na Ebay, sprzedaż na Amazon oraz obsługa strony firmowej w niemieckim Google. Sukces na wszystkich tych polach uzależniony jest od działań, które standardowo podejmowane są również w Polsce. Pozycjonowanie w Niemczech nie ma przy tym wielce odmiennego charakteru, musi jednak być prowadzone w docelowym języku.

[ Więcej ]

Sprzedaż na eBay – wsparcie pozycjonowania SEO

Dodano: 01 październik 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
Sprzedaż na eBay umowa - Gogler Białystok

Sprzedaż na eBay dopiero staje się popularna w Polsce, gdyż dotąd allegro doskonale pełniło swoją funkcję. Nie dociera ono jednak do tak dużej liczby potencjalnych klientów co eBay, a stale rośnie liczba polskich przedsiębiorców chcących sprzedawać zagranicą. Wielu z nich, początkowo zniechęciła się do eBay nie wiedząc, iż nie wystarczy założyć konto i wystawić aukcje. eBay bowiem rządzi się podobnymi prawami co Google. Istnieje na nim algorytm Cassini, który promuje aukcje w zależności od spełnienia pewnych wymagań.

[ Więcej ]

Optymalizacja sprzedaży na eBay

Dodano: 27 wrzesień 2018 | Kategoria: Sprzedaż na eBay
Sprzedaż na eBay - Gogler Białystok

Od kilkunastu lat eBay stanowi w Polsce alternatywę dla Allegro. Nigdy jednak nie cieszył się większym powodzeniem. Dopiero ostatnio to się zmienia, gdyż coraz większa ilość przedsiębiorców chce dotrzeć do klientów za granicą. Nie mamy w tym względzie kompleksów jak kiedyś, ale też najzwyklej posiadamy coraz więcej do zaoferowania. Wspomaga nas m.in. fakt, iż w coraz większym stopniu klienci zza granicy poszukują różnych towarów z Polski, bo na przestrzeni ostatnich lat wzmożonego exportu trafiali na polskie produkty i je docenili. Sprzedaż na eBay staje się więc obecnie na topie.

[ Więcej ]

5 cech sprzedaży na Amazon przy wsparciu outsourcingu

Dodano: 24 wrzesień 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Sprzedaż na Amazon okazjonalnie - Gogler Białystok

Amazon oferuje dotarcie do milionów potencjalnych klientów za granicą, niemal we wszystkich językach europejskich. Od niedawna polscy przedsiębiorcy mogą z niego swobodnie korzystać nie napotykając już dawnych problemów, jak np. konieczności posiadania konta bankowego zagranicą. Korzystny system logistyki zapewnia również wygodę sprzedaży, pozwalając skupić się przedsiębiorcom na rozwijaniu biznesu i planowaniu strategii handlowych. W wielu wypadkach pomagają w tym firmy outsourcingowe, co właściwie już wówczas sprowadza się do prowadzenia biznesu przy minimalnym wkładzie własnym i pozwala skupić się na produkcji.

[ Więcej ]

Sprzedaż zagraniczna na Amazon

Dodano: 20 wrzesień 2018 | Kategoria: Sprzedaż na Amazon
Sprzedaż na Amazon pieniądze - Gogler Białystok

W 2018 roku międzynarodowy gigant Amazon wszedł na polski rynek. Rodzimi przedsiębiorcy mają więc ułatwioną okazję wyjścia na rynek zachodni. Z badań wynika, że najbardziej chłonny jest niemieckojęzyczny i anglojęzyczny. Klienci z Wielkiej Brytanii i Niemiec od dawna kupują przez Internet w Polsce. Sprzedaż zagraniczna na Amazon znacząco jednak ułatwi im dostęp do popularnych polskich produktów. Tworzą się przy tym firmy outsourcingowe, które pomagają w prowadzeniu biznesu na Amazon.

[ Więcej ]

Reklama Vkontakte – rodzaje i skuteczność

Dodano: 17 wrzesień 2018 | Kategoria: Reklama vkontakte VK
Reklama vkontakte na topie - Gogler Białystok

Przedsiębiorcy poszukujący rynków zbytu w Rosji nie mogą zignorować sieci społecznościowej Vkontakte. Jest ona niezwykle popularna, a funkcjonuje przy tym zupełnie inaczej niż zachodni Facebook. Przede wszystkim jednak używa jej w Rosji znacząca większość mieszkańców i właściwie tylko to co się na niej znajdzie ma szansę do nich dotrzeć. Rosjanie bowiem właśnie w niej szukają ofert handlowych. Reklama Vkontakte jest więc w tym kraju podstawową metodą docierania do rzeszy potencjalnych klientów w każdym wieku.

[ Więcej ]

Reklama Vkontakte

Dodano: 13 wrzesień 2018 | Kategoria: Reklama vkontakte VK
Reklama vkontakte - Gogler Białystok

Wiadomo, że reklama w mediach społecznościowych przynosi znaczące profity. Powstały przy tym specyficzne formy reklamy jak też jej powiązanie z treściami oglądanymi na innych portalach przez indywidualnego klienta. Niedoświadczone w Internecie osoby zastanawiają się, jak to możliwe, iż to czego poszukiwali w Google pojawia się nagle w ich telefonie na Facebooku, niemal jakby jakaś niewidzialna siła spełniała ich życzenia. Tak to mniej więcej działa, natomiast reklama Vkontakte skoncentrowana jest na bardzo dużej społeczności – Rosjan i wielu innych krajach z nią graniczących.

[ Więcej ]

Pozycjonowanie www sprawi, że Twoja firma wystrzeli w górę. Oto dlaczego warto wybrać reklamę w wyszukiwarce

Dodano: 21 lipiec 2017 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie www sprawi, że Twoja firma wystrzeli w górę. Oto dlaczego warto wybrać reklamę w wyszukiwarce

Gdybym miał wybrać największą wadę prowadzenia firmy, tę czynność, która daje najmniej satysfakcji, byłoby to poszukiwanie klientów dla swoich produktów i usług. Sama sprzedaż daje satysfakcję, ale dopiero na etapie, gdy wiemy, że mamy komu sprzedawać. Też tak macie? Nasze doświadczenie, wiedza, wykształcenie - wszystko to nakierowane jest na uczestniczenie w tworzeniu, zarządzaniu, analizowaniu tego na czym zarabiamy. Poszukiwanie klientów jest bardzo trudne. Właśnie w tym - teoretycznie - pomaga marketing. Moja praca polega na poszukiwaniu klientów moim klientom. Sprawianiu, aby marketing był maksymalnie pragmatyczny, a budżet zoptymalizowany.

[ Więcej ]

Twoja strona chce się rozwijać? Zamów audyt SEO – oferta dla firm w Lublinie

Dodano: 30 marzec 2017 | Kategoria: Audyt strony
Audyty SEO dla mieszkańców i firm z Lublina

Dobrze skonstruowana strona internetowa to sprawnie działający system składający się z wielu wzajemnie oddziałujących na siebie elementów. Większość z nich jest ukryta przed oczami zwykłego użytkownika, ale ich poprawna implementacja jest ważna w marketingu Twojej strony, zawłaszcza przy działaniach SEO - pozycjonowaniu. Do oceny jakości i poprawności tych elementów pod kątem pozycjonowania wykorzystuje się audyty SEO.

[ Więcej ]

5 zmian na lepsze, które przyniesie Ci pozycjonowanie lokalne firmy - Lublin

Dodano: 08 marzec 2017 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie stron internetowych dla firm z Lublina

Więcej, szybciej, lepiej, łatwiej, pewniej. Który przedsiębiorca nie chce, by to właśnie te słowa opisywały sprzedaż w jego firmie? Można nimi opisać główne cele większości współczesnych działań marketingowych. A najwdzięczniejszym polem działań jest internet. Z jednej strony wymagający, z drugiej dający ogromne szanse i możliwości. Każda firma musi jednak zacząć od pierwszego kroku – strony internetowej i jej pozycjonowania.

[ Więcej ]

Cechy firmy informatycznej niezbędne do skutecznego pozycjonowania strony internetowej

Dodano: 11 grudzień 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Firma internetowa od pozycjonowania stron

Wysoka lokata w wyszukiwarce Google to jedno z głównych założeń współczesnych strategii marketingowych. Obecność w Top 10 jest celem, który można osiągnąć za sprawą długofalowych działań oraz sukcesywnego umacniania wartości danej witryny. Jeżeli zatem szukasz firmy informatycznej do pozycjonowania Twojej strony, wybierz tę, której dotychczasowe sukcesy przemawiają za nawiązaniem współpracy. Duża liczba usługodawców to atut rynku, pozwalający dobrać opcję najkorzystniejszą dla promowania danej działalności.

[ Więcej ]

SEO (g)lokalne, czyli jak łatwo dać się znaleźć w internecie

Dodano: 30 listopad 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie - Gogler Białystok

Co powinna posiadać każda firma? Środki finansowe, klientów, zamówienia, pracowników, biznesplan, kredyt operacyjny? Na potrzeby tego artykułu odpowiedź brzmi: siedzibę i dane teleadresowe, które będą widoczne w internecie dla wyszukiwarki Google.

[ Więcej ]

Pozycjonowanie stron - cennik, z którego wiele można się dowiedzieć

Dodano: 15 listopad 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
wycena-strony-internetowej

Szukając pozycjonera dla strony internetowej z pewnością zwrócisz uwagę na koszt usługi. Podana kwota może sprawić, że zechcesz nawiązać współpracę z daną osobą lub firmą lub postanowisz szukać innego usługodawcy. Jaką zatem rolę odgrywa w pozycjonowaniu stron cennik widoczny przy danej opcji oraz jak rozumieć brak konkretnych kwot?

[ Więcej ]

Wartościowe funkcje panelu CMS wpływające na pozycjonowanie w Internecie

Dodano: 04 wrzesień 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Panel administracyjny CMS Wordpress niezbędny przy pozycjonowaniu stron

System zarządzania treścią oraz poszczególnymi elementami graficznymi strony powinien stanowić znaczne ułatwienie podczas pozycjonowania strony w Internecie. Poszczególne udogodnienia związane z panelem CMS sprawiają, że proces optymalizacji oraz kolejnych działań pozycjonerskich przebiegają sprawniej i szybciej, a witryna jest bardziej wartościowa dla wyszukiwarki Google. Tym samym ma szansę wyświetlać się wyżej niż strony konkurencji na określone frazy.

[ Więcej ]

Strony internetowe od specjalistów czy z kreatora on-line

Dodano: 23 czerwiec 2016 | Kategoria: Strony www
Trudny wybór przy pozycjonowaniu stron

Obecność platform ułatwiających samodzielne tworzenie stron internetowych z gotowych projektów sprawiła, że zmieniło się nastawienie użytkowników do tego zagadnienia. Teraz osoby całkowicie niedoświadczone w dziedzinie programowania oraz grafiki komputerowej mogą pokazać siebie lub swoją działalność w sieci pod własnym adresem www. Mimo takiej popularyzacji kreatorów, usługi solidnych firm informatycznych nadal są w ofensywie i nic nie zapowiada zmiany tej korzystnej dla nich tendencji.

[ Więcej ]

Wszystko czego potrzebujesz do skutecznego pozycjonowania firmy

Dodano: 22 maj 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Zdalna praca przy pozycjonowaniu stron

Kwestię aktywności promujących daną działalność można rozważać po wieloma względami. Prowadzenie spersonalizowanej kampanii pozwoli wykorzystać dokładnie takie narzędzia, które pomogą wzbudzić zainteresowanie przyszłych odbiorców. Skuteczne pozycjonowanie firmy wychodzi znacznie poza podstawowe działania ze względu na siłę konkurencji oraz potrzebę uzyskania lepszych miejsc w wynikach Google i zaistnienia w świadomości użytkowników.

[ Więcej ]

Mapy Google przydatne w pozycjonowaniu stron www

Dodano: 11 maj 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Google Maps przy pozycjonowaniu stron

Obecność w Google Maps jest teraz równorzędna z obecnością w wynikach organicznych. Mapy  wyświetlają się zazwyczaj powyżej tych wyników, dlatego są skuteczną metodą dotarcia do odbiorców szukających poszczególnych usług przez Internet. Możesz jeszcze lepiej zaznaczyć swoją obecność w sieci, a pozycjonowanie Twojej strony www oprze się na właściwych metodach oraz narzędziach.

[ Więcej ]

Jakie znaczenie ma domena w pozycjonowaniu strony

Dodano: 22 marzec 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Wybór domeny internetowej do pozycjonowania

Adres www przypisany do danej witryny to istotny element w procesie pozycjonowania strony. Bez względu na to, czy masz stronę internetową od dawna, a tym samym również domenę, czy planujesz zakup nowego adresu internetowego, możesz wykorzystać potencjał tkwiący w tej kombinacji liter i znaków lub powierzyć określone działania sprawdzonej firmie pozycjonerskiej. Zadowalające efekty będą najlepszym wynagrodzeniem słusznie podjętej decyzji.

[ Więcej ]

Responsywne strony internetowe - wymóg i wygoda

Dodano: 10 marzec 2016 | Kategoria: Strony www
Wygląd strony responsywnej na różnych urządzeniach

Strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych szturmem zdobyły rynek i słusznie zyskały miano przyjaznych użytkownikowi. Responsywność strony to obecnie również wymóg dla skutecznego pozycjonowania. Widok osoby przeglądającej strony www na swoim smartphonie lub tablecie nie powinien już dziś nikogo dziwić.

[ Więcej ]

Wartościowe możliwości online w sklepach internetowych, czyli co poza kupowaniem

Dodano: 15 luty 2016 | Kategoria: Sklepy www
Sklep internetowy a pozycjonowanie

Odpowiednio przygotowany i sprawnie funkcjonujący e-sklep to znacznie więcej niż gama produktów z możliwością zakupu online. Aby spełniał więcej wymogów potencjalnych użytkowników, należy zadbać również o inne wartościowe funkcje, które zatrzymają osoby odwiedzające oraz sprawią, że zakupy staną się przyjemniejsze. Myśląc zatem o sprawnym działaniu Twojego sklepu zwróć uwagę, czy jest wystarczająco udoskonalony.

[ Więcej ]

Reklama w Internecie dźwignią handlu

Dodano: 12 luty 2016 | Kategoria: Strategia marketingowa firmy
Reklama w Internecie w pozycjonowaniu stron

Odwiedzanie stron lub sklepów internetowych oraz korzystanie z wyszukiwarki Google wiąże się zazwyczaj z widokiem reklam, które w mniej lub bardziej oczywisty sposób zachęcają użytkowników do skorzystania z danej oferty. Dobór odpowiednich źródeł sprawi, że Twoi potencjalni Klienci online otrzymają akceptowalną przez nich porcję reklamy w Internecie, a Twoja strona lub sklep internetowy będą miały szansę na zwiększony współczynnik odwiedzin.

[ Więcej ]

Nowoczesne pozycjonowanie stron - jak to działa?

Dodano: 07 styczeń 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjoner w firmie w Warszawie

Obecnie za pozycjonowaniem stron internetowych podąża szereg czynności specjalistów SEO oraz używanie specjalistycznych narzędzi internetowych. Wpływają one na osiągnięcie pożądanych lokat w czołówce wyszukiwarki Google. Współczesne metody wzbogacania strony o nowe treści oraz pozyskiwania wartościowych linków zmieniły się znacznie wobec tych znanych przed kilkoma laty. Dają znacznie większe pole działania doświadczonym pozycjonerom, którzy swoją wiedzę potrafią przekuć w pozytywne efekty.

[ Więcej ]

SEO zamiast handlowca

Dodano: 30 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
seo zamiast hendlowca - coraz to lepsza opcja

Nie zajmuje miejsca w biurze, nie prosi o wolne, nie choruje i co miesiąc przynosi zyski. SEO czyli Search engine optimization. Pracownik, którego nie musisz nadzorować, za to on stale dba o wizerunek Twojej firmy i niezawodnie generuje przychody.

[ Więcej ]

Nowe oblicze fotografii wizerunkowej i reklamowej

Dodano: 29 wrzesień 2015 | Kategoria: Fotografia biznesu
fotografie wizerunkowe dla biznesu niezbędne przy pozycjonowaniu

Współczesny sprzęt fotograficzny, nieograniczone możliwości programów graficznych, a także zaangażowanie specjalistów od wizerunku sprawiają, że w telewizji oraz prasie zdjęcia są perfekcyjne, a sesje zdjęciowe przygotowane tak profesjonalnie, że zachęcają do skorzystania z usług danej osoby lub firmy. To samo dotyczy produktów, które jako fotografowane obiekty dumnie reprezentują daną markę.

[ Więcej ]

Pozycjonowanie stron www - zacznij od audytu SEO

Dodano: 28 wrzesień 2015 | Kategoria: Audyt strony
audyt seo jako najważniejszy punkt pozycjonowania
Audyt SEO dostarcza informacji na temat mocnych i słabych stron serwisu w oparciu o czynniki, które mają znaczenie dla pozycji w wyszukiwarce. Przeprowadzenie takiego audytu za pomocą profesjonalnych narzędzi pozwoli zdiagnozować problemy strony oraz jej atuty, aby łatwiej było przygotować się do konkretnych działań promocyjnych. Audyt warto przeprowadzić przed rozpoczęciem pozycjonowania, lub w trakcie działań promocyjnych widząc zmniejszenie liczby wejść na stronę poprzez wyszukiwarkę. Dobra diagnoza pozwoli podjąć właściwe kroki.
[ Więcej ]

Reklama efektywnościowa na Facebooku i social media

Dodano: 25 wrzesień 2015 | Kategoria: Media społecznościowe
reklama na Facebooku to skuteczne narzędzie

Pojęcie reklamy efektywnościowej nie jest jeszcze rozpowszechnione, natomiast sama idea znana jest dobrze właścicielom firm. Ten model reklamy internetowej to nieustanne dążenie do zwiększenia skuteczności działań promocyjnych. Reklama efektywnościowa przedstawia sytuację, kiedy reklamodawca płaci za efekty, do osiągnięcia których zobowiązuje się osoba wykonująca usługę.  

[ Więcej ]

Tanie pozycjonowanie stron - dlaczego to nie może działać

Dodano: 20 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie stron internetowych dla klientów z Warszawy

Szukając oszczędności dla własnej firmy zdecydowanie lepiej skupić się na innych dziedzinach, niż pozycjonowanie, ponieważ za tanim pozycjonowaniem idą najczęściej marne efekty, a cała „inwestycja” kończy się wyłącznie czekaniem na miejsce w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki.

[ Więcej ]

Dlaczego reklama na Facebooku jest skuteczna? Poradnik dla początkujących.

Dodano: 19 wrzesień 2015 | Kategoria: Media społecznościowe
reklama na facebooku niezbędna przy pozycjonowaniu stron
Aktywność w mediach społecznościowych znacznie zwiększa szanse na skuteczne dotarcie do nowych odbiorców, a Facebook dla firm stał się miejscem budowania wizerunku. Dobrze przygotowana reklama na Facebooku wyświetli się u grupy docelowej, czyli osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.
[ Więcej ]

Kampania AdWords dla początkujących. Dlaczego to działa?

Dodano: 17 wrzesień 2015 | Kategoria: Reklama AdWords
Kampania AdWords idealna na rozkręcenie biznesu
Kampanie AdWords pozwalają przedstawić Twoją ofertę dokładnie tym klientom, którzy jej potrzebują. Przemyślana strategia marketingowa oparta na linkach sponsorowanych to forma reklamy chętnie wybierana przez właścicieli firm ze względu na możliwość precyzyjnego wyświetlania osobom, które szukają danych produktów lub usług.
[ Więcej ]

Logotyp czy księga identyfikacji wizualnej? Doradzamy co wybrać.

Dodano: 15 wrzesień 2015 | Kategoria: Logo
Logotyp przy pozycjonowaniu stron Warszawa

Logotyp jako element identyfikacji wizualnej firmy to złożona z liter istotna część logo albo ostateczna wersja bez dodatkowych symboli czy obrazków. Taka typografia to znak rozpoznawczy wielu marek, między innymi Gillette oraz H&M, gdzie widzimy same litery, a brak elementów graficznych nie ujmuje niczego całości. Logotyp może stanowić także ważny element księgi identyfikacji wizualnej, której stworzenie to praca dla firmy z pasją.

[ Więcej ]

Fotografia wizerunkowa i reklamowa, czyli jak cię widzą, tak cię piszą

Dodano: 14 wrzesień 2015 | Kategoria: Fotografia biznesu
Fotografia wizerunkowa i reklamowa dla pozycjonowanych firm
Firma, która posiada stronę internetową lub inną reklamę w sieci i chciałaby pokazać swoich właścicieli, specjalistów oraz ogólnie pojętą kadrę powinna zainwestować w profesjonalną sesję wizerunkową. Zdjęcia zrobione przez zawodowego fotografa specjalnie na tę okazję będą wielkim krokiem naprzód w budowaniu wizerunku firmy. Jakość zdjęć, a także ich styl nie są tutaj dziełem przypadku, lecz efektem wieloletniego doświadczenia oraz ciekawości drugiego człowieka.
[ Więcej ]

Strategia firmy – najważniejszy dokument dla początkujących

Dodano: 11 wrzesień 2015 | Kategoria: Strategia marketingowa firmy
strategia marketingowa firmy a pozycjonowanie Warszawa

Dokument zawierający kilkadziesiąt lub nieco mniej stron, wskazujący kierunek działań marketingowych oraz odkrywający atuty i słabe strony firmy to inaczej strategia marketingowa. Opracowanie takiego dokumentu wymaga wniknięcia w strukturę firmy, w jej działanie, a także cele, jakie stoją przed osobami, które tu pracują.

[ Więcej ]

Jak dobrać frazy kluczowe do Twojej strony

Dodano: 10 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
jak dobrać słowa kluczowe do Twojej pozycjonowanej strony

Zasadniczą i najważniejszą kwestią z punktu widzenia pozycjonowania i Twojego biznesu w sieci jest odpowiedni dobór słów kluczowych. To właśnie od decyzji podjętych na tym etapie w głównej mierze zależy Twój przyszły sukces.  Musisz bowiem pamiętać, że fraza fazie nie równa, niektóre słowa są ważne dla Twojej witryny a inne mogą jej wręcz zaszkodzić. Efektywność podejmowanych działań i przeznaczanych na to środków zależy zatem od wyboru najlepiej dopasowanych słów kluczowych. Ale jak je wybrać?

[ Więcej ]

Ile powinno kosztować logo firmy? Zobacz za co płacisz.

Dodano: 10 wrzesień 2015 | Kategoria: Logo
koszty zaprojektowania logo firmy

Logo stanowi główny element identyfikacji wizualnej firmy, dlatego jego tworzenie to często długotrwały proces bazujący na wielu wytycznych. O sile logo stanowi kreatywność projektanta, który potrafi w jednym obrazku i kilku literach pokazać potencjał firmy, jej mocne strony oraz świadomość własnej wartości w danej branży. Inwestycja w dobre logo to pieniądze, które będą pracować na wizerunek firmy.

[ Więcej ]

Płacę tylko za kliknięcie. Reklama AdWords odmieniła mój marketing.

Dodano: 08 wrzesień 2015 | Kategoria: Reklama AdWords
Google AdWords - reklama za kliknięcia
Wielu naszych klientów wybrało reklamy AdWords jako samodzielną formę kampanii reklamowej lub jako wspomaganie pozycjonowania w wynikach organicznych. Teraz z dumą mogą powiedzieć, że reklama AdWords odmieniła ich marketing. Są przykładem na to, jak dobre efekty przynoszą linki sponsorowane oraz dobrze zaplanowana strategia działania obejmująca pozycjonowanie i promowanie strony.
[ Więcej ]

Projektowanie strony internetowej dla lokalnej firmy

Dodano: 07 wrzesień 2015 | Kategoria: Strony www
projektowanie stron internetowych dla lokalnych firm
Tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm pozwala w efektywny sposób wykorzystać środki przeznaczone na ten cel przez właściciela firmy. Aby spełnić oczekiwania klientów ze swojego miasta, regionu, czy województwa, należy mieć odpowiednią stronę www.
[ Więcej ]

Jak skutecznie pozycjonować stronę www lokalnej firmy?

Dodano: 06 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
skuteczne pozycjonowanie stron www w Białymstoku

Zanim niewielka lub średnia firma zechce dotrzeć poprzez wyszukiwarkę Google do osób z większych obszarów kraju, zazwyczaj rozpoczyna od pozyskania klientów lokalnych. To dobra strategia budowania własnej marki i sukcesywnego pozyskiwania nowych odbiorców. 

[ Więcej ]

Jak samodzielnie przeprowadzić audyt SEO?

Dodano: 05 wrzesień 2015 | Kategoria: Audyt strony
audyt strony internetowej to klucz w efektywnym pozycjonowaniu

Audyt SEO to dobra inwestycja we własny serwis internetowy. Dokładna analiza pozwoli wykryć nieprawidłowości, które mogą mieć negatywny wpływ na pozycjonowanie i funkcjonowanie witryny w sieci. Analiza SEO może być najważniejszym elementem optymalizacji strony www na każdym etapie jej funkcjonowania. Dzięki odpowiednim narzędziom dla webmasterów całość przebiegnie szybko i sprawnie.

[ Więcej ]

Wirtualne spacery, czyli jak lokalna firma dba o wizerunek

Dodano: 05 wrzesień 2015 | Kategoria: Wirtualna wycieczka
Wirtualne spacery po firmie jako forma pozycjonowania strony

Nowoczesne technologie wspomagające budowanie wizerunku firmy w Internecie to doskonały pomysł na dotarcie do nowych klientów. Przykładem jest wirtualny spacer, który odpowiednio przygotowany i działający prawidłowo zachęca do wizyt w realnym miejscu. Potęga wirtualnych spacerów została odkryta już także przez firmy lokalne i nie jest zarezerwowana jedynie dla firm o wielkim zasięgu.

[ Więcej ]

Nie ma sukcesu w biznesie bez strategii marketingowej

Dodano: 04 wrzesień 2015 | Kategoria: Strategia marketingowa firmy
strategia marketingowa to klucz do pozycjonowania stron
Strategia marketingowa słusznie uważana jest za jeden z najważniejszych dokumentów w firmie. To nieraz kilkadziesiąt stron konkretnych planów, analiz i informacji, które określają działania na kolejne miesiące lub lata. Realizacja tych planów pomaga osiągnąć sukces w branży i skutecznie zdobywać nowych klientów.
[ Więcej ]

Rozliczanie abonamentowe z SEO

Dodano: 02 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Rozliczanie abonamentowe SEO przy pozycjonowaniu

Wraz z rozwojem Internetu jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać nowe firmy, które za swój główny cel wzięły sobie promocję, właśnie za pomocą tego środka przekazu. Niegdyś Internet był nieco mniej wymagający, a oferty firmy były pisane według ogólnych standardów. Zasady, które obwiązywały były niespójne, a do tego bardziej liczyła się ilość, a nie jakość.

[ Więcej ]

Wirtualny spacer - dlaczego firmy inwestują w panoramy sferyczne 360

Dodano: 01 wrzesień 2015 | Kategoria: Wirtualna wycieczka
wirtaualny spacer po firmie w 3D

Pojęcie panoramy sferycznej to jedno z nowszych zagadnień w dziedzinie fotografii. Odpowiednio przygotowane zdjęcia odtworzone na ekranie komputera nawet w zwykłej przeglądarce przeistoczą się w wirtualny spacer, a wrażenia osoby oglądającej będą takie, jak podczas rzeczywistego przebywania w danym pomieszczeniu. Tak zwane panoramy 360 dają wrażenie swobodnego rozglądania się wokół i umożliwiają dokładne obejrzenie pomieszczenia lub obiektu.

[ Więcej ]

Załóż sklep internetowy i zarabiaj na efekcie skali

Dodano: 31 sierpień 2015 | Kategoria: Sklepy www
Pozycjonowanie sklepu internetowego

Efekt skali na przykładzie rozwoju sklepu internetowego pozwala dokładnie zaobserwować, na czym to zjawisko polega. Właściciel sklepu online poprzez zwiększenie rozmiarów działalności może zmniejszyć udział kosztów stałych w kosztach jednostkowych produktu, czyli im większa jest produkcja i sprzedaż, tym niższa może być cena danego produktu. Niższa cena prowadzi do większej sprzedaży, a w efekcie do wyższych zysków (duża liczba małych prowizji).

[ Więcej ]

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Dodano: 02 sierpień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie sklepów internetowych przez firmę SEO

Robienie zakupów za pośrednictwem sklepów internetowych to cały czas nieco tajemnicza, choć coraz prężniej rozwijająca się gałąź handlowo-usługowa. Przeciwnicy sklepów internetowych uważają, że robienie tam zakupów jest ryzykowne, wiąże się z wyższą ceną, towar jest dla wybranej grupy konsumenckiej, (mającej dostęp do Internetu), która mieszka w odpowiednim miejscu (np. duże aglomeracje).

[ Więcej ]

Sklep internetowy czy stacjonarny? Nowe wyzwania przed lokalnym biznesem

Dodano: 17 lipiec 2015 | Kategoria: Sklepy www
Sklep internetowy dla lokalnych biznesów

Firmy działające lokalnie korzystają często z opcji, jaką jest wybór odpowiedniego miejsca na siedzibę sklepu. A co ze sklepem internetowym, który funkcjonować będzie w sieci, czyli tam, gdzie „wszystko już jest”? To duże wyzwanie dla lokalnych firm, jeśli chcą się rozwijać i zaspokajać potrzeby klientów. Klientom natomiast nie zależy już tak bardzo na osobistym kontakcie ze sprzedawcą i obejrzeniu produktów w stacjonarnym sklepie przed zakupem, więc często wybierają sklep online. Ten dzięki bezpłatnej przesyłce, a często także bezpłatnym zwrotom jest świetną alternatywą zakupów tradycyjnych.

[ Więcej ]

Pozycjonowanie stron internetowych

Dodano: 28 czerwiec 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie stron internetowych w branży SEO
Zapewne nie jedna osoba zastanawiała się: dlaczego niektóre strony w wyszukiwarkach internetowych pojawiają się wyżej a inne niżej? Czy wpływa na to marka firmy lub produktu, czy po prostu popularność witryny? A może za coś konkretnego się płaci, że akurat ta czy tamta strona pojawia się wyżej?
[ Więcej ]

Optymalizacja - klucz do sukcesu Twojej witryny

Dodano: 05 czerwiec 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Optymalizacja kodu źródłowego pozycjonowanej strony

Pozycjonowanie to szereg działań, którego zadaniem jest uzyskanie jak najlepszej pozycji Twojej witryny na określone słowo lub frazę kluczową w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza w wyszukiwarce Google będącej na chwilę obecną najczęściej wykorzystywaną przez internautów. Pierwszym etapem po doborze odpowiednich słów kluczowych o czym już mogłeś przeczytać w naszej czytelni (w artykule na temat doboru fraz kluczowych) jest optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO.

[ Więcej ]

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie gogler.pl 2010-2017