Na czym polega bezpieczne pozycjonowanie?

Dodano: 13 czerwiec 2019 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Na czym polega bezpieczne pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych jest sposobem na poprawę i wzmacnianie ich pozycji w Google. Natomiast bezpieczne pozycjonowanie, dla którego nieraz w Internecie stosuje się zamiennie pojęcie „legalnego pozycjonowania”, to nic innego jak stosowanie określonych zasad wprowadzonych przez Google.

[ Więcej ]

Czym jest pozycjonowanie long tail?

Dodano: 13 czerwiec 2019 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Czym jest pozycjonowanie long tail?

Pozycjonowanie stron internetowych oznacza ciąg czynności, które mają na celu wprowadzenie witryny na wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Jest to proces skomplikowany, rozbudowany, a przede wszystkim czasochłonny. Efekt natomiast nie jest dany na stałe – po osiągnięciu zamierzonego celu w postaci wysokiej pozycji strony w Top 10 należy nieustannie dbać o poprawę i utrzymanie tej pozycji, gdyż bierność doprowadzić może do jej utraty. Pozycjonowanie stron jest więc procesem dynamicznym i ciągłym.

 

[ Więcej ]

Pozycjonowanie www sprawi, że Twoja firma wystrzeli w górę. Oto dlaczego warto wybrać reklamę w wyszukiwarce

Dodano: 21 lipiec 2017 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie www sprawi, że Twoja firma wystrzeli w górę. Oto dlaczego warto wybrać reklamę w wyszukiwarce

Gdybym miał wybrać największą wadę prowadzenia firmy, tę czynność, która daje najmniej satysfakcji, byłoby to poszukiwanie klientów dla swoich produktów i usług. Sama sprzedaż daje satysfakcję, ale dopiero na etapie, gdy wiemy, że mamy komu sprzedawać. Też tak macie? Nasze doświadczenie, wiedza, wykształcenie - wszystko to nakierowane jest na uczestniczenie w tworzeniu, zarządzaniu, analizowaniu tego na czym zarabiamy. Poszukiwanie klientów jest bardzo trudne. Właśnie w tym - teoretycznie - pomaga marketing. Moja praca polega na poszukiwaniu klientów moim klientom. Sprawianiu, aby marketing był maksymalnie pragmatyczny, a budżet zoptymalizowany.

[ Więcej ]

5 zmian na lepsze, które przyniesie Ci pozycjonowanie lokalne firmy - Lublin

Dodano: 08 marzec 2017 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie stron internetowych dla firm z Lublina

Więcej, szybciej, lepiej, łatwiej, pewniej. Który przedsiębiorca nie chce, by to właśnie te słowa opisywały sprzedaż w jego firmie? Można nimi opisać główne cele większości współczesnych działań marketingowych. A najwdzięczniejszym polem działań jest internet. Z jednej strony wymagający, z drugiej dający ogromne szanse i możliwości. Każda firma musi jednak zacząć od pierwszego kroku – strony internetowej i jej pozycjonowania.

[ Więcej ]

Cechy firmy informatycznej niezbędne do skutecznego pozycjonowania strony internetowej

Dodano: 11 grudzień 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Firma internetowa od pozycjonowania stron

Wysoka lokata w wyszukiwarce Google to jedno z głównych założeń współczesnych strategii marketingowych. Obecność w Top 10 jest celem, który można osiągnąć za sprawą długofalowych działań oraz sukcesywnego umacniania wartości danej witryny. Jeżeli zatem szukasz firmy informatycznej do pozycjonowania Twojej strony, wybierz tę, której dotychczasowe sukcesy przemawiają za nawiązaniem współpracy. Duża liczba usługodawców to atut rynku, pozwalający dobrać opcję najkorzystniejszą dla promowania danej działalności.

[ Więcej ]

SEO (g)lokalne, czyli jak łatwo dać się znaleźć w internecie

Dodano: 30 listopad 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie - Gogler Białystok

Co powinna posiadać każda firma? Środki finansowe, klientów, zamówienia, pracowników, biznesplan, kredyt operacyjny? Na potrzeby tego artykułu odpowiedź brzmi: siedzibę i dane teleadresowe, które będą widoczne w internecie dla wyszukiwarki Google.

[ Więcej ]

Pozycjonowanie stron - cennik, z którego wiele można się dowiedzieć

Dodano: 15 listopad 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
wycena-strony-internetowej

Szukając pozycjonera dla strony internetowej z pewnością zwrócisz uwagę na koszt usługi. Podana kwota może sprawić, że zechcesz nawiązać współpracę z daną osobą lub firmą lub postanowisz szukać innego usługodawcy. Jaką zatem rolę odgrywa w pozycjonowaniu stron cennik widoczny przy danej opcji oraz jak rozumieć brak konkretnych kwot?

[ Więcej ]

Wartościowe funkcje panelu CMS wpływające na pozycjonowanie w Internecie

Dodano: 04 wrzesień 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Panel administracyjny CMS Wordpress niezbędny przy pozycjonowaniu stron

System zarządzania treścią oraz poszczególnymi elementami graficznymi strony powinien stanowić znaczne ułatwienie podczas pozycjonowania strony w Internecie. Poszczególne udogodnienia związane z panelem CMS sprawiają, że proces optymalizacji oraz kolejnych działań pozycjonerskich przebiegają sprawniej i szybciej, a witryna jest bardziej wartościowa dla wyszukiwarki Google. Tym samym ma szansę wyświetlać się wyżej niż strony konkurencji na określone frazy.

[ Więcej ]

Wszystko czego potrzebujesz do skutecznego pozycjonowania firmy

Dodano: 22 maj 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Zdalna praca przy pozycjonowaniu stron

Kwestię aktywności promujących daną działalność można rozważać po wieloma względami. Prowadzenie spersonalizowanej kampanii pozwoli wykorzystać dokładnie takie narzędzia, które pomogą wzbudzić zainteresowanie przyszłych odbiorców. Skuteczne pozycjonowanie firmy wychodzi znacznie poza podstawowe działania ze względu na siłę konkurencji oraz potrzebę uzyskania lepszych miejsc w wynikach Google i zaistnienia w świadomości użytkowników.

[ Więcej ]

Mapy Google przydatne w pozycjonowaniu stron www

Dodano: 11 maj 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Google Maps przy pozycjonowaniu stron

Obecność w Google Maps jest teraz równorzędna z obecnością w wynikach organicznych. Mapy  wyświetlają się zazwyczaj powyżej tych wyników, dlatego są skuteczną metodą dotarcia do odbiorców szukających poszczególnych usług przez Internet. Możesz jeszcze lepiej zaznaczyć swoją obecność w sieci, a pozycjonowanie Twojej strony www oprze się na właściwych metodach oraz narzędziach.

[ Więcej ]

Jakie znaczenie ma domena w pozycjonowaniu strony

Dodano: 22 marzec 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Wybór domeny internetowej do pozycjonowania

Adres www przypisany do danej witryny to istotny element w procesie pozycjonowania strony. Bez względu na to, czy masz stronę internetową od dawna, a tym samym również domenę, czy planujesz zakup nowego adresu internetowego, możesz wykorzystać potencjał tkwiący w tej kombinacji liter i znaków lub powierzyć określone działania sprawdzonej firmie pozycjonerskiej. Zadowalające efekty będą najlepszym wynagrodzeniem słusznie podjętej decyzji.

[ Więcej ]

Nowoczesne pozycjonowanie stron - jak to działa?

Dodano: 07 styczeń 2016 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjoner w firmie w Warszawie

Obecnie za pozycjonowaniem stron internetowych podąża szereg czynności specjalistów SEO oraz używanie specjalistycznych narzędzi internetowych. Wpływają one na osiągnięcie pożądanych lokat w czołówce wyszukiwarki Google. Współczesne metody wzbogacania strony o nowe treści oraz pozyskiwania wartościowych linków zmieniły się znacznie wobec tych znanych przed kilkoma laty. Dają znacznie większe pole działania doświadczonym pozycjonerom, którzy swoją wiedzę potrafią przekuć w pozytywne efekty.

[ Więcej ]

SEO zamiast handlowca

Dodano: 30 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
seo zamiast hendlowca - coraz to lepsza opcja

Nie zajmuje miejsca w biurze, nie prosi o wolne, nie choruje i co miesiąc przynosi zyski. SEO czyli Search engine optimization. Pracownik, którego nie musisz nadzorować, za to on stale dba o wizerunek Twojej firmy i niezawodnie generuje przychody.

[ Więcej ]

Tanie pozycjonowanie stron - dlaczego to nie może działać

Dodano: 20 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie stron internetowych dla klientów z Warszawy

Szukając oszczędności dla własnej firmy zdecydowanie lepiej skupić się na innych dziedzinach, niż pozycjonowanie, ponieważ za tanim pozycjonowaniem idą najczęściej marne efekty, a cała „inwestycja” kończy się wyłącznie czekaniem na miejsce w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki.

[ Więcej ]

Jak dobrać frazy kluczowe do Twojej strony

Dodano: 10 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
jak dobrać słowa kluczowe do Twojej pozycjonowanej strony

Zasadniczą i najważniejszą kwestią z punktu widzenia pozycjonowania i Twojego biznesu w sieci jest odpowiedni dobór słów kluczowych. To właśnie od decyzji podjętych na tym etapie w głównej mierze zależy Twój przyszły sukces.  Musisz bowiem pamiętać, że fraza fazie nie równa, niektóre słowa są ważne dla Twojej witryny a inne mogą jej wręcz zaszkodzić. Efektywność podejmowanych działań i przeznaczanych na to środków zależy zatem od wyboru najlepiej dopasowanych słów kluczowych. Ale jak je wybrać?

[ Więcej ]

Jak skutecznie pozycjonować stronę www lokalnej firmy?

Dodano: 06 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
skuteczne pozycjonowanie stron www w Białymstoku

Zanim niewielka lub średnia firma zechce dotrzeć poprzez wyszukiwarkę Google do osób z większych obszarów kraju, zazwyczaj rozpoczyna od pozyskania klientów lokalnych. To dobra strategia budowania własnej marki i sukcesywnego pozyskiwania nowych odbiorców. 

[ Więcej ]

Rozliczanie abonamentowe z SEO

Dodano: 02 wrzesień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Rozliczanie abonamentowe SEO przy pozycjonowaniu

Wraz z rozwojem Internetu jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać nowe firmy, które za swój główny cel wzięły sobie promocję, właśnie za pomocą tego środka przekazu. Niegdyś Internet był nieco mniej wymagający, a oferty firmy były pisane według ogólnych standardów. Zasady, które obwiązywały były niespójne, a do tego bardziej liczyła się ilość, a nie jakość.

[ Więcej ]

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Dodano: 02 sierpień 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie sklepów internetowych przez firmę SEO

Robienie zakupów za pośrednictwem sklepów internetowych to cały czas nieco tajemnicza, choć coraz prężniej rozwijająca się gałąź handlowo-usługowa. Przeciwnicy sklepów internetowych uważają, że robienie tam zakupów jest ryzykowne, wiąże się z wyższą ceną, towar jest dla wybranej grupy konsumenckiej, (mającej dostęp do Internetu), która mieszka w odpowiednim miejscu (np. duże aglomeracje).

[ Więcej ]

Pozycjonowanie stron internetowych

Dodano: 28 czerwiec 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie stron internetowych w branży SEO
Zapewne nie jedna osoba zastanawiała się: dlaczego niektóre strony w wyszukiwarkach internetowych pojawiają się wyżej a inne niżej? Czy wpływa na to marka firmy lub produktu, czy po prostu popularność witryny? A może za coś konkretnego się płaci, że akurat ta czy tamta strona pojawia się wyżej?
[ Więcej ]

Optymalizacja - klucz do sukcesu Twojej witryny

Dodano: 05 czerwiec 2015 | Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Optymalizacja kodu źródłowego pozycjonowanej strony

Pozycjonowanie to szereg działań, którego zadaniem jest uzyskanie jak najlepszej pozycji Twojej witryny na określone słowo lub frazę kluczową w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza w wyszukiwarce Google będącej na chwilę obecną najczęściej wykorzystywaną przez internautów. Pierwszym etapem po doborze odpowiednich słów kluczowych o czym już mogłeś przeczytać w naszej czytelni (w artykule na temat doboru fraz kluczowych) jest optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO.

[ Więcej ]

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie gogler.pl 2010-2017