Wartościowe możliwości online w sklepach internetowych, czyli co poza kupowaniem

Dodano: 15 luty 2016 | Kategoria: Sklepy www
Sklep internetowy a pozycjonowanie

Odpowiednio przygotowany i sprawnie funkcjonujący e-sklep to znacznie więcej niż gama produktów z możliwością zakupu online. Aby spełniał więcej wymogów potencjalnych użytkowników, należy zadbać również o inne wartościowe funkcje, które zatrzymają osoby odwiedzające oraz sprawią, że zakupy staną się przyjemniejsze. Myśląc zatem o sprawnym działaniu Twojego sklepu zwróć uwagę, czy jest wystarczająco udoskonalony.

[ Więcej ]

Załóż sklep internetowy i zarabiaj na efekcie skali

Dodano: 31 sierpień 2015 | Kategoria: Sklepy www
Pozycjonowanie sklepu internetowego

Efekt skali na przykładzie rozwoju sklepu internetowego pozwala dokładnie zaobserwować, na czym to zjawisko polega. Właściciel sklepu online poprzez zwiększenie rozmiarów działalności może zmniejszyć udział kosztów stałych w kosztach jednostkowych produktu, czyli im większa jest produkcja i sprzedaż, tym niższa może być cena danego produktu. Niższa cena prowadzi do większej sprzedaży, a w efekcie do wyższych zysków (duża liczba małych prowizji).

[ Więcej ]

Sklep internetowy czy stacjonarny? Nowe wyzwania przed lokalnym biznesem

Dodano: 17 lipiec 2015 | Kategoria: Sklepy www
Sklep internetowy dla lokalnych biznesów

Firmy działające lokalnie korzystają często z opcji, jaką jest wybór odpowiedniego miejsca na siedzibę sklepu. A co ze sklepem internetowym, który funkcjonować będzie w sieci, czyli tam, gdzie „wszystko już jest”? To duże wyzwanie dla lokalnych firm, jeśli chcą się rozwijać i zaspokajać potrzeby klientów. Klientom natomiast nie zależy już tak bardzo na osobistym kontakcie ze sprzedawcą i obejrzeniu produktów w stacjonarnym sklepie przed zakupem, więc często wybierają sklep online. Ten dzięki bezpłatnej przesyłce, a często także bezpłatnym zwrotom jest świetną alternatywą zakupów tradycyjnych.

[ Więcej ]

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie gogler.pl 2010-2017