Wirtualny spacer - dlaczego firmy inwestują w panoramy sferyczne 360

Wirtualny spacer – dlaczego firmy inwestują w panoramy sferyczne 360

Pojęcie panoramy sferycznej to jedno z nowszych zagadnień w dziedzinie fotografii. Odpowiednio przygotowane zdjęcia odtworzone na ekranie komputera nawet w zwykłej przeglądarce przeistoczą się w wirtualny spacer.

Przy tym wrażenia osoby oglądającej będą takie, jak podczas rzeczywistego przebywania w danym pomieszczeniu.

Tak zwane panoramy 360 dają wrażenie swobodnego rozglądania się wokół i umożliwiają dokładne obejrzenie pomieszczenia lub obiektu.

Potencjał wirtualnych spacerów

Fotografia obejmująca cały otaczający widok wokół aparatu to obrót o 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie.

Nie jest ona ograniczona kadrem, a zamieszczona w sieci umożliwia rozglądanie się we wszystkich kierunkach w danym miejscy oraz przybliżanie szczegółów.

To dobre rozwiązanie między innymi dla lokali usługowych, od restauracji po zakłady serwisu opon.

Kilka panoram sferycznych połączonych w wirtualny spacer po firmie przybliży potencjalnym klientom specyfikę lokalu wraz z wyposażeniem.

Może to być główny element decydujący dla osób lubiących wcześniej zobaczyć miejsce, do którego się wybierają.

Warto zainwestować w wirtualny spacer, ponieważ funkcjonuje on jako:

  • profesjonalna alternatywa dla galerii zdjęć – tradycyjne foldery ze zdjęciami z powodzeniem zostaną zastąpione zdjęciami 360 stopni,
  • narzędzie oszczędzające czas – między innymi przy sprzedaży i wynajmie mieszkań, kiedy zainteresowany może wstępnie ocenić online, czy dany lokal mu odpowiada,
  • urozmaicenie strony www – strona staje się bardziej wartościowa w oczach odwiedzających, wzrasta też prestiż firmy,
  • dobra forma reklamy – zaciekawienie potencjalnych klientów to krótsza droga, aby wzbudzić ich zainteresowanie ofertą i zachęcić do skorzystania z usług,
  • baza z możliwością rozbudowy – profesjonalny wirtualny spacer można wzbogacić między innymi o krótkie filmy, grafiki, mapki, czy linki do zewnętrznych stron internetowych.

Dobrze wykonany wirtualny spacer w postaci idealnie złożonych zdjęć panoramicznych to sztuka, w której warto szukać prawdziwych fachowców. Tylko dzięki odpowiedniemu opracowaniu technicznemu zdjęć sferycznych całość zainteresuje odbiorców, a pieniądze Twojej firmy będą dobrze zainwestowane.

Zdjęcia 360° w wirtualnych spacerach godnych uwagi

Do wykonania profesjonalnych zdjęć sferycznych używany jest wysokiej klasy sprzęt oraz statywowe głowice. To dobra alternatywa dla łączenia fragmentów zdjęć w programach komputerowych, a efekt końcowy jest widoczny w znacznie krótszym czasie.

Dobrej jakości aparaty fotograficzne pozwalają tworzyć takie zdjęcia, które w postaci wirtualnego spaceru, ukażą to, co w Twojej firmie najlepsze.

Wybierając wirtualny spacer jako formę budowania wizerunku firmy w Internecie pokazujesz swoje otwarcie na nowoczesność.

Wirtualne spacery bez tajemnic

Jako profesjonalna agencja marketingu internetowego nieustannie obserwujemy, co dzieje się w branży marketingu. Stąd do listy stałych usług dołączyliśmy wirtualne spacery.

Współpraca z uznanymi fotografami w zakresie wysokiej jakości zdjęć 360 stopni to podstawa wirtualnych wycieczek oferowanych przez Gogler. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością opowiemy o tej formie prezentacji dowolnej przestrzeni.

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email