Pozycjonowanie i reklama Google czyli wysoka pozycja w wyszukiwarce

Apart Park - wśród Klientów Robert Lewandowski

Naszym zadaniem była sprzedaż luksusowych apartamentów w Świnoujściu. Dzięki kampanii w wyszukiwarce, e-mailingowi Gmail oraz reklamie remarketingowej Klient sprzedał 10 apartamentów. Jednym z lokatorów jest tu m.in. Robert Lewandowski.

 

Uniwersytet Jagielloński - kampania reklamowa rekrutacji

W gronie naszych Klienów znalazł się też Uniwersytet Jagielloński. Stworzona dla uczelni reklama rekrutacji dotarła do 24 908 osób z grupy docelowej i zapewniła uczelni duże zainteresowanie kierunkiem studiów. Tym samym mogliśmy dopisać UJ do listy naszych zadowolonych Klientów.

 

RAK-BUD - pozycjonowanie strony www

Jednym z naszym Klientów jest Rak-Bud - producent wyrobów betonowych.  Pozycjonujemy rakbud.com.pl na 21 fraz, z których 20 jest w top10, a w top3 17 słów kluczowych.

Reklama na Facebooku i Instagramie

Brasco - rekrutacja pracowników do stoczni w UK

Firma Brasco poprosiła nas o znalezienie w całym kraju stolarzy okrętowych do pracy w brytyjskiej stoczni oraz hydraulików i elektryków do pracy w niemieckim przemyśle. Obie rekrutacje zakończyły się dużym sukcesem idącym w setki umów o pracę. Aby osiągnąć cel, przetestowaliśmy wiele kreacji reklamowych i targetowań reklam na Facebooku i Messengerze.

Współpraca z blogerami i Youtuberami

Youtuberka Wybór Rodziców i biurka dla dzieci

Klient postawił przed nami zadanie: zaangażować do sprzedaży biurka dla dzieci YouTubera i sprawić, aby jego film był najpopularniejszy w swojej kategorii na YouTube. Dziś po wpisaniu frazy biurko dla dziecka w wyszukiwarce serwisu, zobaczycie w pierwszej kolejności video kanału Wybór Rodziców, który - dzięki naszej kampanii - ma ponad 130 tysięcy wyświetleń.

 

Wpływowa blogerka, która wesprze realnie sprzedaż produktu

Z kolei jeden z największych polskich producentów podłóg drewnianych poprosił nas o zaangażowanie wpływowego blogera. Wybraliśmy Joasię z bloga Green Canoe. Choć jej konto na YouTube ma tylko kilkanaście tysięcy subskrybentów, jest uważane za bardzo wpływowe i popularne wśród architektów wnętrz. Jednym z jej partnerów jest Ikea. Opinia takiego influencera okazała się istotnym wsparciem dla działu handlowego firmy.

Public Relations - ekwiwalent reklamowy

Suplement, o którym usłyszał cały kraj

Coraz częściej Gogler skutecznie wspiera firmy w pozyskiwaniu wartościowych publikacji w mediach i Internecie. Jednym z naszych Klientów jest producent suplementu w diecie onkologicznej, którego formuła otrzymała certyfikat Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W ramach naszej współpracy doprowadziliśmy do publikacji w m.in. Pytaniu na Śniadanie, Radiu Zet, Polskiej Agencji Prasowej, Gazecie Farmaceutycznej, serwisach agropolska.pl pulsmedycyny.pl wiara.pl rynekaptek.pl oraz interia.pl W efekcie ekwiwalent reklamowy czyli wartość bezpłatnych publikacji okazał się dużym sukcesem.

Jak zyskać 500 udostępnień postu i trafić na antenę TVP INFO?

W wyniku naszej pracy widzowie TVP INFO oraz czytelnicy money.pl wp.pl czy INNPoland.pl dowiedzieli się na czym polega odszkodowanie grzewcze. Wszystkie artykuły były oczywiście bezpłatne. Publikacje w mediach wsparła kampania reklamowa w social mediach. Jeden z postów osiągnął ponad 500 udostępnień i dotarł do ponad 140 tysięcy osób z grupy docelowej.

Strony i sklepy www, content i landing pages

Content pages Klientów Goglera czyli strony internetowe dedykowane kampaniom reklamowym w Internecie. Tutaj mierzymy kontakt telefoniczny, wysłany formularz i inne konwersje.


Strony internetowe

Sklepy internetowe

Pozycjonowanie w Google i AdWords

Reklama na Facebooku

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.

Twoje dane wykorzystamy jednorazowo, aby opowiedzieć o naszej ofercie.