Responsywne strony internetowe

Sklepy internetowe

Pozycjonowanie w Google i AdWords

Reklama na Facebooku

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.

Twoje dane wykorzystamy jednorazowo, aby opowiedzieć o naszej ofercie.

Pozycjonowanie stron Łomża

Pozycjonowanie oferuje jedno z najbardziej analitycznych podejść do budżetu marketingowego. Mało który wydatek reklamowy w Łomży, przekłada się tak wyraźnie na pozyskanego klienta. Stwórz responsywną stronę www lub sklep internetowy, zoptymalizuj je pod wyszukiwarkę, stwórz specjalistyczne artykuły branżowe, umieść informacje w kilkunastu katalogach lokalnych, branżowych i ogólnotematycznych, pozyskaj linkowanie do kilku lub kilkunastu serwisów internetowych… i już jesteś na szczycie wyszukiwarki Google. Proste? Jasne, że nie zrobisz tego samodzielnie. Bez wątpienia nie da się też tego zrobić za 199 zł (zakładając, że to jednorazowy wydatek).

Oto cała prawda o pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. To musi kosztować. Najważniejsze jednak, że inwestycja zwraca się powielokroć.

 

Jak wypozycjonować stronę w Łomży?

Pozycjonowanie strony www jeszcze do niedawna zapewniała dobra ocena algorytmu Page Rank - przeważnie linki do innych stron generowane chaotycznie przez automat. Teraz Google ceni przede wszystkim Trust Rank.

Aby wypozycjonować stronę w Łomży, musimy tworzyć unikalne treści oraz wiarygodne linkowanie dla naszej strony z innych adresów www. Chodzi o to, aby polecały nas popularne, merytoryczne blogi i serwisy internetowe. To pochłania najwięcej Twoich środków. Prowizja dla agencji SEO to mniej niż 20% opłaty abonamentowej.

Pozycjonowanie stron internetowych Łomża

Pozycjonowanie strony internetowej zamiast handlowca

Nie tylko w Łomży nielicznych stać na zatrudnienie wykwalifikowanego handlowca. Znaleźć kogoś z kim dobrze nam się pracuję i kto przynosi firmie sensowne zyski, nie jest łatwo. Do tego dochodzi szereg kosztów – stworzenie miejsca pracy, opłata składek ZUS, premie, urlopy, zwolnienia… Pozycjonowanie stron internetowych jest jak nowy handlowiec w firmie.

Różnica polega na tym, że kosztuje mniej, jest mniej angażujące, nie narzeka, dzielnie pracuje na realne zyski dla firmy.

Gogler – specjalista od pozycjonowania stron i sklepów internetowych w Łomży

Zespół Gogler wielokrotnie był świadkiem sukcesów naszych łomżyńskich klientów. Wystarczyło kilka miesięcy, aby puste biuro wypełniło się konsumentami. Lubimy oglądać nowe auta naszych klientów. Niektórzy naprawdę często je zmieniają. Pozycjonowe stron www dało im zupełnie nową biznesową perspektywę. Kluczowe jest wykorzystanie agencji SEO, której można ufać. Przed podpisaniem umowy sprawdź czy pozycjonerzy mogą pochwalić się referencjami. Pozycjonowanie w Google, tworzenie stron i sklepów internetowych uzupełnimy m.in. kampaniami AdWords, Facebook Ads czy Google Maps.

Chcesz wiedzieć więcej? Jeśli jesteś z Łomży lub okolic, napisz do specjalisty SEO.