herb Radomia

Pozycjonowanie stron na rynki lokalne stanowi dobre rozwiązanie dla firm, które chcą skutecznie docierać do nowych klientów w swojej okolicy. Istotny jest pomysł kampanii oraz wdrożenie kolejnych działań, pozwalających znaleźć się w czołówce wyników wyszukiwarki, ponieważ strony z Top 10 mają największy współczynnik odwiedzin. Promowanie Państwa działalności w Radomiu przyniesie lepsze efekty za sprawą obecności pierwszych wyników Google.

 

Niezawodne pozycjonowanie stron

 

Etapy poprzedzające kampanię marketingową pozwalają określić szanse na skuteczne pozycjonowanie. Istotna jest przede wszystkim analiza konkurencji, czyli stron, które aktualnie znajdują się w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki Google na określone słowa kluczowe. Przeprowadzenie tej analizy pozwoli ustalić szacowany czas, potrzebny na umocnienie swojej pozycji wobec tych witryn, a także budżet niezbędny do fachowego prowadzenia działań pozycjonerskich.

 

Podstawą SEO jest odpowiednia strona internetowa, przygotowana do konkurowania o wysokie pozycje. Istotne jej atuty to:

  • responsywność – automatyczne dostosowanie rozdzielczości do każdego wyświetlacza pozwala sprawnie poruszać się po stronie także na smartphonie i tablecie. Mobilna wersja strony jest bardziej przyjazna dla wyszukiwarki, co wpływa na jej lokatę w Google,

  • zawartość – unikalne i ciekawe treści trafiające w sedno poszczególnych zagadnień, skupione wokół określonych słów kluczowych, a jednocześnie lekkie w odbiorze; ważne są także elementy graficzne, na przykład odpowiednio opisane zdjęcia,

  • szybkość wczytywania – cecha, którą należy uwzględnić, ponieważ Google preferuje strony wygodne w odbiorze, a tym samym ładujące się z odpowiednią prędkością; ważne jest całkowite wczytanie wszystkich modułów.

 

Strony pozycjonowane przez nas na Radom zajmują wysokie lokaty w Top 10, ponieważ każdą kampanię przygotowujemy starannie, a następnie prowadzimy w oparciu o precyzyjny plan. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi, a także sprawdzonych metod, ponieważ doświadczenie pokazuje, że jest to skuteczny duet.

 

Atuty nowoczesnego pozycjonowania

 

Dla naszych klientów z Radomia oraz innych miast duże znaczenie ma obecność ich strony w Top 10 wyszukiwarki Google. Poza umacnianiem pozycji słów kluczowych za pomocą wartościowych linków prowadzących do pozycjonowanej strony, aktywnie działamy w mediach społecznościowych, pomagając w prowadzeniu fanpage'a. Popularność social mediów sprzyja działaniom pozycjonerskim również za sprawą naturalnych linkowań.

 

Szczegółowych informacji z przyjemnością udzieli Państwu nasz specjalista. Numer kontaktowy to 531 600 212.

 

Pozycjonowanie stron Radom

Projekt i wykonanie gogler.pl 2010-2017