Pozycjonowanie stron internetowych w Suwałkach staje się coraz bardziej opłacalne, bo dynamicznie rozwija się lokalny biznes. Co więcej, takie inicjatywy jak Suwalski Park Naukowo-Technologiczny sprowadzają do miasta pracodawców wykorzystujących zaawansowane technologie. Wielu z nich szuka podwykonawców, a to już konkretna szansa dla lokalnego biznesu. Coraz częściej z Suwałk napływają do nas pytania o pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych.

 

 

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie (SEO) to łatwy do opisania proces. Zdecydowanie trudniej go wdrożyć. Wymaga specjalistycznej wiedzy naszego działu SEO, copywritingu oraz graficznego. Musimy zbudować silny wizerunek naszego klienta w oczach Google. Tworzymy wartościowe, specjalistyczne treści oraz pozyskujemy wiarygodnych partnerów, którzy polecą i opiszą go na łamach swojego bloga lub serwisu internetowego (tzw. pozyskiwanie linków). Pracę zaczynamy jednak od budowy strony internetowej przystosowanej do urządzeń mobilnych (smartphon, tablet) z intuicyjnym panelem CMS do samodzielnej edycji strony www. Przede wszystkim zoptymalizowanej pod wyszukiwarkę Google. Pozycjonowanie stron internetowych nie mogłoby być możliwe bez umieszczenia informacji o pozycjonowanej firmie w katalogach branżowych, ogólnotematycznych i lokalnych. Angażujący jest proces tworzenia wartościowych treści, które sprzyjają pozycjonowaniu www na wybrane frazy. W przypadku kancelarii adwokackiej w Suwałkach, frazą może być np. „akwokat Suwałki” czy „kancelaria Suwałki”.

Pozycjonowanie cena

Pozycjonowanie stron w Suwałkach

Często pytacie nas dlaczego na Allegro możecie znaleźć pozycjonowanie za 1,99 lub 199 zł. Rekomendowane przez nas budżety są wyższe, ale dzięki efektywnemu pozycjonowaniu zwracają się naszym klientom z nawiązką. Pozycjonowanie stron to złożony proces, absorbujący wielu specjalistów. Dodatkowo wysoka pozycja w Google, nie jest dana nikomu raz na zawsze. Aby strona www stale pojawiała się w czołówce, musimy ją nieustająco pozycjonować.

Gogler dla Suwałk – wysoka pozycja w Google

Gogler obchodzi w tym roku piąte urodziny. Jesteśmy odporni na wszelkie kryzysy w wyszukiwarce Google. Doświadczenie nauczyło nas, że tylko rzetelne podejście do pozycjonowania daje efekty w postaci wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google i rekomendacje dla naszej usługi. Cieszymy się, że za nami już prawie 3000 zleceń. Jesteśmy dumni z posiadania w bazie Gogler wielu stałych klientów.

Jeśli jesteś z Suwałk lub okolic, porozmawiaj ze specjalistą SEO, skontaktuj się - tel. 531 600 212.

Projekt i wykonanie gogler.pl 2010-2017