Programista PHP / Webdeveloper

Obowiązki:

  • tworzenie/modyfikacja stron opartych na Wordpress
  • diagnozowanie problemów z działaniem stron i poczty Klientów
  • migracja stron i poczty między serwerami
  • zarządzanie zespołem webdeveloperów

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP
  • dobra znajomość PHP/MySQL oraz platformy WordPress, umożliwiająca pisanie własnych wtyczek
  • dobra znajomość HTML/CSS/JavaScript/jQuery
  • znajomość protokołu HTTP/HTTPS, DNSów
  • obsługa systemów z rodziny Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i zarządzania czasem

Mile widziane:

  • znajomość paneli hostingowych DirectAdmin, cPanel
  • umiejętność instalacji certyfikatów SSL
  • doświadczenie w pisaniu integracji z REST API/Przelewy24/Dotpay/Tpay

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość ciągłego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@gogler.pl wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji. W tytule prosimy wpisać "Programista PHP / Webdeveloper".

Specjalista SEO

Wymagania:

  • umiejętność optymalizacji stron internetowych pod kątem widoczności w wyszukiwarkach i UX (user experience)
  • wyszukiwanie i analiza słów kluczowych
  • umiejętność pozyskiwania linków - link building
  • audyty SEO stron internetowych
  • znajomość WordPress
  • dobra znajomość Excela
  • znajomość zasad SEO
  • umiejętność sprawnego poruszania się po internecie
  • znajomość zasad działania i budowy stron internetowych
  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość Google Search Console, Google Analytics, Planera Słów Kluczowych
  • znajomość takich narzędzi jak Screaming Frog, Majestic
  • orientacja w branży marketingu internetowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość HTML/ CSS
  • umiejętność analizy ruchu organicznego na stronach internetowych
  • znajomość zasad działania i algorytmów Google
  • umiejętność tworzenia raportów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem i rosnące w miarę Twojego rozwoju
  • pracę z ciekawymi ludźmi, którzy lubią to, co robią
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@gogler.pl wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji. W tytule prosimy wpisać "Specjalista SEO".

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie gogler.pl 2010-2017