Realizacje

Strona

Żłobek i Przedszkole „Marchewka”

Radość dzieci to wdzięczny temat do zaprezentowania na stronie internetowej, a w towarzystwie ciepłych barw jeszcze bardziej zachęca, aby poznać bliżej całą ofertę. Pomarańczowa kolorystyka komponuje się z nazwą Żłobka i Przedszkola „Marchewka”, jest zauważalna, lecz wprowadzona z umiarem. Dbałość o detale uznajemy za priorytet w naszym dziale graficznym.

 

Po wejściu na stronę warto dzięki prostej nawigacji w menu głównym zobaczyć urozmaicony plan dnia, poznać zajęcia dodatkowe, przeczytać o marchewkowej zdrowej kuchni. Zachęcająca jest także galeria, w której zastosowaliśmy efekt wczytywania się zdjęć podczas scrollowania strony. Samodzielne wprowadzanie zmian? Jak zawsze szybkie i proste w panelu CMS.

Strona

Tap Midex

Biel jest dobrym tłem dla ukazania piękna mebli tapicerowanych – takie rozwiązanie graficzne dodaje nowoczesności stworzonej przez nas stronie pracowni tapicerskiej. Minimum elementów ozdobnych oraz sporo przestrzeni na pokazanie tego, co najważniejsze w ofercie sprawia, że strona ma potencjał w kontekście jej uzupełniania o nowe informacje czy realizacje.

 

Z punktu widzenia użytkowników istotny jest również prosty i szybki dostęp do danych kontaktowych, tak w przypadku strony wyświetlanej na PC, jak również wersji mobilnej. Bazujemy na udogodnieniach dostępnych w projektach WordPress, dzięki którym aktywny numer telefonu oraz adres mailowy widoczne są u góry, bez przewijania strony.

Strona

Chleb Sprint

Sprint to chleb dla aktywnych, więc jego promowanie oparliśmy o motywy dynamiczne, związane ze sportem, zachęcające do działania. Na tej stronie znajdują się najważniejsze informacje dotyczące składników chleba oraz jego dystrybucji, a ciekawe zdjęcia działają na wyobraźnię. Zadbaliśmy o to, aby potencjalny klient zobaczył, że nie jest to „chleb powszedni”.

 

Prostotę strony podkreśla jej forma – jest to One Page, czyli wersja, w której wszystkie informacje dostępne są bez przechodzenia do osobnych zakładek. Tyle wystarczy, aby zachęcić odwiedzających do zakupów. Szybki kontakt poprzez formularz jest chętnie wybieraną formą zadawania pytań, usprawnia komunikację z producentem.

Strona

Słoneczna Szkoła

Na stronie Słonecznej Szkoły dominuje słoneczna radosna kolorystyka – już sama nazwa jest dobrą inspiracją. Do częstych odwiedzin zachęcają także zdjęcia z prowadzonych w szkole zajęć, na których doskonale widać, że jest to placówka pełna radości, kreatywności i w której pracują nauczyciele z pasją.

 

Czego dowiesz się z tej strony? Wszystkiego o rekrutacji, kadrze, planie dnia, zajęciach dodatkowych. Poznasz też zdrowe podejście szkoły do kwestii żywienia dzieci. Dodaliśmy również zakładkę „Słoneczny tygodnik”, w której właściciele Szkoły zamieszczają ciekawe wpisy i pokazują inspirujące aktywności młodszych oraz starszych uczniów.

Strona

Rudy Lisek

Wiemy, jak pokazać dziecięcą radość i zachęcić do kontaktu rodziców wybierających żłobek albo przedszkole dla swoich pociech. Kolorowe zdjęcia i bajkowa grafika sprawiają, że jest to strona, na której zechcesz zostać dłużej. Stworzyliśmy także logo, które jest w pełni profesjonalne, a jednocześnie pełne uroku. To znak rozpoznawczy Rudego Liska.

 

W poruszaniu się po stronie warto docenić prostotę, menu zawierające tylko niezbędne zakładki, łatwy dostęp do danych kontaktowych oraz social mediów. Taka strona internetowa – tak jak wszystkie tworzone przez nas – jest prosta w edycji, dlatego aktualizacja informacji, uzupełnienie treści czy dodanie zdjęć zajmie właścicielom dosłownie kilka minut.

Strona

JW Broker

Naszym zadaniem było stworzenie projektu strony, na której współgrać będą ze sobą wszystkie dziedziny ubezpieczeń oferowanych przez Klienta – od ubezpieczenia upraw po ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznych. W efekcie ważną część strony głównej stanowi sekcja z modułami, które łączy zielona i szara kolorystyka, przyjazna użytkownikowi.

 

Z nowoczesną grafiką współgra też czytelny podział menu na ofertę skierowaną do osób prywatnych i przedsiębiorców. Szybki dostęp do wszystkich ważnych informacji jest od lat standardem, spełnia oczekiwania osób odwiedzających strony internetowe, dlatego również tutaj opracowaliśmy tę kwestię precyzyjnie w oparciu o wytyczne firmy JW Broker.

Sklep

Fly Away Plus

Strona stworzona na potrzeby firmy prowadzącej szkolenia i świadczącej usługi z zakresu obsługi dronów to przejrzysta forma oraz szybki sposób na znalezienie istotnych informacji. Białe tło sprawia, że elementy graficzne są odpowiednio wyeksponowane, jednocześnie zachowany został minimalistyczny styl całości.


Warto zwrócić uwagę także na funkcjonalność strony. W zakładce „Sklep z dronami” znajdziesz drony, akcesoria, możesz również zapłacić online za konkretną usługę. Połączenie strony internetowej i zakupów online to rozwiązanie chętnie wybierane przez naszych Klientów i doceniane przez użytkowników.

Strona

Reklama Non Stop

Strona agencji reklamowej powinna być reklamą usług, zachęcającą do wybrania tej właśnie firmy. Spełniliśmy ten wymóg poprzez zastosowanie wyrazistej kolorystyki, charakterystycznych elementów graficznych, inspirujących rozwiązań w kwestii przedstawienia bardzo szerokiego asortymentu w kilku funkcjonalnych modułach.


Atutem tej strony internetowej jest również przystępna forma przeglądania zdjęć realizacji z różnych kategorii: od reklamy wizualnej poprzez poligrafię po odzież reklamową, gadżety czy fototapety. To nie tylko ważna część dla wzrokowców, ale też źródło inspiracji przed zamówieniem konkretnej reklamy.

Strona

Autoblacharnia

Na tej stronie przedstawiamy szeroką gamę usług Autoblacharni, a przy okazji również piękno pojazdów. Otwarcie w postaci dużego zdjęcia banerowego w stylu retro z ciekawym efektem animacji sprawdza się w branży motoryzacyjnej, dodaje nowoczesności, zachęca do pozostania na stronie dłużej niż przez chwilę.


Przejrzyste menu zapewnia dostęp do konkretnych informacji po jednym kliknięciu, a układ graficzny podstron daje przyjemność czytania treści. Z myślą o użytkownikach powstały również zakładki o dodatkowym aspekcie praktycznym, na przykład z gotowym formularzem oświadczenia po kolizji czy zakładka poradami.

Strona

Compertus

Zagadnienia finansowe, księgowe, związane z zarządzaniem firmą przedstawione w towarzystwie zdjęć i elementów graficznych stają się bardziej przystępne, zachęcają do poznania szczegółów. Całość utrzymana w stonowanej, niebiesko-białej kolorystyce, jest przyjemna w odbiorze, sprzyja dłuższemu pozostaniu na tej stronie.


Ze strony Grupy Doradczej Compertus dowiesz się wiele na temat sfery finansowej, znajdziesz szeroki wachlarz merytorycznych wskazówek, które pomogą między innymi w prowadzeniu firmy. Z innych przydatnych propozycji – warto skorzystać z analizy finansowej i zaznaczyć online swoje odpowiedzi. To takie proste!

Sklep

Serowar Podlaski

Tematyka związana z branżą spożywczą pozwala nam zaprezentować różne produkty w ciekawy sposób, a produkty regionalne są zawsze źródłem inspiracji. Motyw serów otwiera stronę, znajduje się też na niektórych elementach tła. Sielski charakter całości dopełniony został nowoczesnym designem w kwestii samego projektu.

 

Zadbaliśmy również o kwestię wygodnych zakupów online, czytelne przedstawienie asortymentu, swobodę oglądania konkretnych produktów. Tak jak wszystkie tworzone przez nas strony internetowe z modułem sklepu, tak również ta spełnia swoje zadanie, jest prosta w obsłudze, nadąża za współczesnymi trendami.

Sklep

Oleium

Ciekawy sposób przedstawienia asortymentu olejów tłoczonych na zimno był wyzwaniem, które podjęliśmy z przyjemnością. Zaproponowane przez nas rozwiązanie sprawia, że osoby odwiedzające stronę potrzebują zaledwie kilku chwil, aby zobaczyć wszystkie niezbędne informacje, w tym kolejność etapów tłoczenia.


To strona połączona z modułem sklepowym, czyli z punktu widzenia właściciela – możliwość połączenia dwóch istotnych funkcjonalności, a co najważniejsze dla użytkowników – wygoda zamawiania produktów, o których mogą przeczytać wiele ciekawych informacji. Warto poznać nowości i bestsellery.

Strona

Pan & Pani Fit

Dynamiczna jak przystało na stronę siłowni oraz klubu fitness, pełna aktualnych informacji, ze stale aktualizowanym planem zajęć i cennikiem. Zdjęcia zachęcające do aktywności fizycznej oddają charakter Pan & Pani Fit – troskę o zdrowie i kondycję. Kilka nowoczesnych animacji sprawia, że strona nie zniknie pośród wielu z tej dziedziny.


Jak warto korzystać ze strony? Przeczytać ciekawe informacje dotyczące danej aktywności, zobaczyć metamorfozy, czyli zdjęcia prawdziwych przemian użytkowników siłowni i fitness klubu, poznać kadrę trenerską, a później umówić się na pierwszy trening. Przejrzyste menu to cecha doceniana przez użytkowników.

Strona

Godzik Kancelaria

Kancelaria Komornicza ma siedzibę w Warszawie i to właśnie dawny urok stolicy pokazany jest na pierwszym planie tej strony internetowej. Koncepcja retro w połączeniu ze starymi rysunkami stanowi ciekawą alternatywę dla stron monochromatycznych. Poszczególne części łączą się ze sobą w charakterystyczny, artystyczny sposób.


Z punktu widzenia klientów Kancelarii najważniejszy jest szybki dostęp do danych kontaktowych, co zostało tutaj uwzględnione zarówno w wersji desktopowej, jak też responsywnej, czyli przystosowanej do smartfonów, tabletów. Wystarczy kliknąć jeden z aktywnych numerów telefonu, aby zadzwonić do Kancelarii.

Strona

Parkiet Hajnówka

Zastosowana tutaj koncepcja łączy w sobie stonowane tło i wyraziste elementy dodatkowe w kolorze pomarańczowym oraz czarnym. Taki sposób podkreślenia istotnych detali zapewnia wygodne dotarcie do istotnych danych. Już na stronie głównej zamieszczona została mapa, z której można przejść do salonów sprzedaży.


Na stronie znajduje się także konfigurator podłóg – wystarczy dodać zdjęcie własnego pokoju albo innego pomieszczenia, aby zobaczyć je z podłogą Parkietu Hajnówka. Warto przejrzeć również aktualne katalogi, a gdy zapadnie decyzja o wyborze konkretnej wersji deski, wzoru, koloru, skorzystać z opcji „Poproś o wycenę”.

Strona

Best Mebel

Strona firmy tworzącej meble na wymiar pokazuje to, co najważniejsze z punktu widzenia jej klientów – piękno nowoczesnych aranżacji tworzonych na indywidualne zamówienie. Podział na meble kuchenne, biurowe, łazienkowe i do sypialni wystarczy, aby znaleźć kategorię pod kątem konkretnych potrzeb i oczekiwań.


Bardziej szczegółowa kategoryzacja znajduje się w zakładce „Usługi stolarskie”. W ten sposób można uzyskać informacje na przykład o szafach przesuwnych, które tworzone są zarówno do domów i mieszkań, jak też do firm, instytucji, ośrodków wypoczynkowych. Dopełnieniem są artykuły blogowe, pełne inspiracji.

Strona

Vemar

Również w stronach internetowych liczy się pierwsze wrażenie, a na stronie Vemar slider z fotografiami skutecznie przykuwa uwagę odwiedzających i ukazuje piękno współczesnych okien. Dużo bieli, minimum kolorów, ale bardzo wyraziste czerwone i czarne akcenty sprawiają, że strona zawsze wygląda korzystnie.


Dla osób, które lubią obejrzeć rolety, żaluzje czy zasłony w wielu różnych wersjach przed zakupem, pomocna będzie zakładka „Realizacje”, pełna ciekawych zdjęć. Jeżeli natomiast ważniejsze są informacje, Twoją ciekawość zaspokoi zawartość zakładki „Produkty” oraz jej podzakładek. Warto poznać szczegóły.

Strona

Acer Ogrody

Sposobem na przedstawienie szerokiej gamy usług w ciekawej i przystępnej formie, jest tutaj czytelny podział na kategorie z użyciem odpowiednio dobranych zdjęć, elementów graficznych, kroju czcionek. Estetykę całości wzmacniają pomysłowe animacje, których zadaniem jest zaciekawienie użytkownika odwiedzającego stronę. 

Piękno ogrodów Acer zobaczysz w zakładce „Realizacje”, przeglądając zamieszczone tam zdjęcia – przystępna forma wyświetlania sprawdza się również na urządzeniach mobilnych. Wygodna nawigacja z dowolnego miejsca na stronie jest również istotnym atutem, w kilka chwil można znaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Strona

HBC System

Przy tak zróżnicowanych produktach oraz usługach priorytetem jest przedstawienie całości w sposób, który zachęci do pozostania na stronie, zapewni dobrą widoczność najistotniejszych elementów. Na stronie HBC System uzyskaliśmy ten efekt dzięki odpowiedniemu doborowi zdjęć, nazw modułów i sekcji.


Nowoczesne systemy do napraw lakierniczych podzielone zostały na konkretne kategorie, aby każdy, kto szuka rozwiązań z dziedziny auto detailingu, renowacji reflektorów i wielu innych, znalazł je na tej właśnie stronie. Tutaj można zapisać się również na szkolenia szybko, online, bez wychodzenia z domu.

Strona

Archime

Biuro projektowe oraz usługi nadzoru budowlanego wymagają zaprezentowania całości na stronie internetowej w pomysłowy sposób. Obecność animowanych modułów sprawia, że strona główna jest bardziej dynamiczna, zachęcająca do interakcji, a jednocześnie odpowiednio prezentująca wszystkie treści.


Jedną z głównych sekcji są realizacje – to miejsce na przedstawienie zdjęć oraz najważniejszych informacji dotyczących danej inwestycji. Potencjalni klienci mogą zapoznać się z dokonaniami firmy Archime, całość prezentuje się korzystnie zarówno na monitorze stacjonarnym, jak też na telefonie czy tablecie.