Responsywne strony internetowe

Sklepy internetowe

Pozycjonowanie w Google i AdWords

Reklama na Facebooku

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.

Twoje dane wykorzystamy jednorazowo, aby opowiedzieć o naszej ofercie.

Pozycjonowanie stron Lublin

Pozycjonowanie stron LublinAtutem pozycjonowania stron jest możliwość wypromowania każdej działalności z dowolnej branży oraz wprowadzenia jej do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwarki Google przy odpowiednich działaniach i strategii. Kampania marketingowa powinna być niczym skrojona na miarę, uwzględniająca potrzeby potencjalnych odbiorców, a także przewidująca działania konkurencji na danym rynku. Warto być o krok do przodu dzięki profesjonalnym działaniom SEO, które pozwolą znaleźć się w Top 10.

 

Pozycjonowanie stron firm z Lublina w fachowym wydaniu

Wraz ze zmianą algorytmu Google, czyli wytycznych określających wartość danej witryny dla wyszukiwarki, zmieniają się także działania pozycjonerów. Stają się one zorientowane na umocnienie strony, a jednocześnie budowanie marki w oczach potencjalnych odbiorców. Brak tutaj miejsca na działania przypadkowe. istotą jest przemyślana strategia, którą w określonych sytuacjach należy zmodyfikować, aby sukcesywnie piąć się ku górze.

 

Efektywne pozycjonowanie stron dla firm z Lublina oraz innych dużych miast, należy poprzedzić fachowym audytem istniejącej witryny lub stworzeniem nowej, od początku przystosowywanej do wymogów Google. Nowoczesna, responsywna strona internetowa to podstawa fachowym działań. W oparciu o nią można wdrożyć kolejne etapy, które obejmują:

 • pisanie treści – unikalne, merytoryczne teksty na stronę firmową oraz do portali zewnętrznych,

 • optymalizację – sprawdzenie i dostosowanie tekstów pod kątem nasycenia słowami kluczowymi, właściwe zastosowanie nagłówków,

 • linkowanie – poszukiwanie wartościowych miejsc w sieci z możliwością zamieszczenia przekierowania do pozycjonowanej strony,

 • monitorowanie wyników – stała obserwacja postępów umożliwia niezwłoczną reakcję w przypadku osłabienia pozycji na poszczególne frazy,

 • aktualizacje – wzmacnianie wartości strony poprzez dodawanie treści, nowych wpisów na firmowym blogu lub kolejnych odpowiednio przygotowanych wpisów poradnikowych.

Cały proces, odpowiednio przygotowany, prowadzony i monitorowany, pozwoli rozsądnie inwestować środki budżetu przeznaczonego na działania pozycjonerskie. W Goglerze korzyści z mądrego dysponowania miesięcznym budżetem kampanii to przede wszystkim wzrost zainteresowania odbiorców, czyli Państwa potencjalnych klientów.

Zaufało nam wielu klientów, obecnie promujemy ponad 250 firm.

Długotrwałe efekty pozycjonowania stron kontra reklamy

Często spotykanym i poniekąd zrozumiałym zjawiskiem właścicieli firm jest chęć natychmiastowego zaistnienia w Internecie oraz dotarcia do potencjalnych odbiorców produktów lub usług. Takie rozwiązania sprawdzają się w przypadku działalności sezonowej, natomiast dla efektów długofalowych zdecydowanie korzystniejszą opcją jest pozycjonowanie w wynikach organicznych.

Przemawiają za tym względy:

 • finansowe – odpłatność za reklamy w krótkim okresie jest relatywnie mniejsza, natomiast długotrwałe promowanie firmy tą metodą może znacznie przewyższyć koszty standardowych działań SEO,

 • wizerunkowe – długotrwale budowanie wizerunku firmy za pomocą właściwego prowadzenia i promowania strony internetowej umacnia jej wartość i nie zniknie wraz kolejnym kliknięciem,

 • czasowe – profesjonalne działania dążące do pojawienia się strony w Top 10, będą przekładać się na wartość strony także w momencie ich zakończenia; oznacza to, że strona może być w czołówce jeszcze po skończonym procesie pozycjonowania.

Jednorazowe reklamy mogą wspomóc umacnianie pozycji w początkowej fazie działań pozycjonerskich, natomiast trwałe wyniki wymagają nieustannych i sukcesywnych działań na wielu polach. Potwierdzeniem są opinie naszych klientów z Lublina i innych miast, których strony intensywnie promujemy, zwiększając ich szansę na trwałą obecność w czołówce wyników Google.

Dobre wyniki pozycjonowania domeną profesjonalistów

Nieustannie rosnąca liczba internautów sprawia, że poszukiwanie usług przenosi się do sieci. Wśród wielu stron internetowych są witryny firm, które stopniowo wzmacniają swoje pozycje na określone słowa kluczowe, a tym samym mają większą szansę zainteresowania potencjalnych odbiorców. Obecność w Top 10 stanowi połowę sukcesu, druga połowa to grafika i kontent przykuwające uwagę.

Profesjonalnie opracowana strona internetowa oraz jej pozycjonowanie powinny stanowić nierozerwalną całość, dlatego warto zaufać fachowcom proponującym kompleksowe rozwiązania. Od stworzenia ciekawej wizualnie grafiki, poprzez odpowiednie jej wypełnienie unikalną i zoptymalizowaną treścią, po indywidualne działania marketingowe, współpraca powinna być zorientowana na satysfakcję Państwa oraz firmy pozycjonerskiej.

Wyszukiwarka w służbie lokalnym przedsiębiorcom

Pozycjonowanie strony sprawia obecnie, że można zaistnieć jednocześnie w wynikach organicznych i mapach Google, co zwiększa Państwa szanse na nowe zlecenia. Prowadząc firmę w Lublinie warto skontaktować się ze specjalistą Gogler. Naszym atutem jest unikalne łączenie uniwersalnych zasad pozycjonowania z nowoczesnymi metodami w oparciu o wytyczne SEO.

Pozycjonowanie stron w Lublinie

Lubelscy przedsiębiorcy doceniają reklamę w Internecie, Wśród usług, z których korzystają nasi klienci są kampanie reklamowe AdWords, Facebook, remarketing i pozycjonowanie stron internetowych  (SEO). Najwięcej z nich wybiera pozycjonowanie, bo efekty tej formy marketingu w Internecie mają najbardziej sprzedażowy charakter. Dodatkowo Gogler, aby umieścić stronę www na najwyższych pozycjach w Google, wspiera SEO kampaniami Ads i reklamą na Facebooku. Pozycjonowanie strony jest budowaniem jej wizerunku w sieci. Gromadzimy wszelkie dostępne rekomendacje dla witryny www. Jedną z nich jest także ruch na stronie klientów. Stąd - szczególnie na początku - pozycjonowanie jest wspierane przez Ads i Facebook. Osiągnięcie założonego efektu to kwestia kilku tygodni lub nawet kilku miesięcy. Wszystko zależy od popularności Twojej branży. Co miesiąc - wraz z fakturą - otrzymujesz od nas zewnętrzny audyt naszej pracy. Do Twojej dyspozycji oddajemy także Biuro Obsługi Klienta. Nasi konsultanci w każdej chwili odpowiedzą na Twoje pytanie.

Na czym polega pozycjonowanie www?

Uzyskiwanie wysokiej pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google, nazywamy pozycjonowaniem (SEO). Zabiegamy o to, aby klient po wpisaniu pasującego do Twojego biznesu "zapytania" w pierwszej kolejności zobaczył Twoją stronę. Jeśli będziesz przed konkurencją, Twoje szanse na istotny wzrost sprzedaży są duże. Gogler opiekuje się stronami swoich klientów. W efekcie do Twojej strony www lub sklepu internetowego, prowadzą linki z różnego rodzaju popularnych stron branżowych czy ogólnotematycznych. Są to także fora, katalogi lub blogi. Najpierw tworzymy artykuł. Później dodajemy w nim link (przeważnie podkreślony na niebiesko tekst) z odpowiednim anchorem. Z kolei na stronie umieszczamy kilkadziesiąt tysięcy znaków nowych treści SEO - różnego rodzaju teksty ofertowe i poradniki. Ukrywamy w nich umiejętnie Twoje słowa kluczowe, Google musi zobaczyć, że jesteś wiarygodnym źródłem wiedzy o swojej branży. Wreszcie następuje także optymalizacja informatyczna witryny www. Te czynności wykonanywane skrupulatnie i cyklicznie pozycjonują Cię w Google. 

Codziennie pracujemy dla 200 firm w całym kraju

Skontaktuj się z nami i zapytaj o rekomendacje naszych klientów

Udostępnimy Ci także audyty naszej pracy

Bezpłatna konsultacja

SKONTAKTUJ SIĘ

Cennik pozycjonowania strony

Kluczowe dla wyliczenia budżetu SEO jest określenie konkurencyjności i liczby słów kluczowych

Optymalizacja kodu źródłowego
Bezpłatne aktualizacje oraz pomoc techniczna
Linkowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne
Content Marketing (treści SEO)
Responsywna strona www
Katalogowanie strony internetowej
Raportowanie comiesięczne o wynikach pozycjonowania
Facebook
Ads
Google Analytics

Dowiedz się więcej

Porozmawiaj telefonicznie lub spotkaj się z nami w Lublinie

Skontaktuj się

Umów się na spotkanie

Spotkanie w biurze, telekonferencja, spotkania w Lublinie

Dowiedz się więcej

Klienci o pozycjonowaniu www

Upewnij się czy firma, z którą współpracujesz, jest wiarygodnym partnerem

 • Gogler

  Opieramy swoją sprzedaż o pozycjonowanie. Osiągnęliśmy sukces i dziś polecamy to narzędzie wszystkim znajomym przedsiębiorcom.

 • Gogler

  Współpraca z Goglerem zupełnie zmieniła nasze podejście do budżetu marketingowego. Polecamy współpracę.

 • Gogler

  Rok temu nie docenialiśmy pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Dziś istotnie wpływa na zyski firmy.

 • Gogler

  Wydatki na marketing w GOGLER przekładają się realnie na zyski. Polecam.

 • Gogler

  Gogler okazał się dobrą inwestycją. Jak najbardziej polecam.

Gogler to ponad 20 pracowników

W dwóch naszych biurach pracuje z nami na stałe ponad dwadzieścia osób. Cieszymy się, że większość z nich jest z agencją od początku istnienia firmy. To dla nas duże wyróżnienie, że świetni specjaliści rozwijają swoje kariery w Goglerze.

Sieć agencji partnerskich w całym kraju

Agencje specjalizujące się w reklamie internetowej, zlokalizowane w calej Polsce, są z nami w stałym kontakcie. To za sprawą stworzonej sieci współpracy. Dzięki temu nasi klienci zawsze mogą liczyć na spotkanie w cztery oczy ze specjalistą w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Niezależnie czy mieszkają w Lublinie czy nie.

Patrz na świat z pozycji lidera. Pomożemy Ci w tym.

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Lublinie

Gogler Brzeziński Suszko Sp. J. Porosły-Kolonia 1E, 16-070 Białystok
Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00