fotografie wizerunkowe dla biznesu

Nowe oblicze fotografii wizerunkowej i reklamowej

Współczesny sprzęt fotograficzny, nieograniczone możliwości programów graficznych, a także zaangażowanie specjalistów od wizerunku sprawiają, że w telewizji oraz prasie zdjęcia są perfekcyjne.

A do tego sesje zdjęciowe przygotowane tak profesjonalnie, że zachęcają do skorzystania z usług danej osoby lub firmy. To samo dotyczy produktów, które jako fotografowane obiekty dumnie reprezentują daną markę.

Fotografia biznesu dla każdego przedsiębiorcy

Profesjonalne sesje fotograficzne są coraz bardziej powszechne, i dostępne, więc z takich usług korzysta znacznie więcej właścicieli firm.

Nie muszą to być zdjęcia zdobiące ogólnopolskie czasopisma biznesowe; często celem jest wykonanie profesjonalnych fotografii na stronę internetową firmy lub do folderów promujących daną działalność.

Proponując naszym klientom profesjonalną fotografię biznesu gwarantujemy wysokiej klasy sprzęt fotograficzny oraz wprawę i doświadczenie w wykonywaniu tego typu zdjęć.

W naszej ofercie znajdziecie:

  • profesjonalną fotografię biznesu – zdjęcia do kampanii wizerunkowej z udziałem stylisty w odpowiednio przygotowanym studio fotograficznym lub w plenerze,
  • fotografię korporacyjną – propozycja sesji zdjęciowej prezesów lub pracowników ociepli wizerunek małej i dużej firmy wzbogacając portfolio strony internetowej.

W obu przypadkach zdjęcia mogą być opracowane w technice dodge&burn, czyli przyciemnianie i rozjaśnianie określonych elementów fotografii portretowej, aby uwydatnić na przykład kości policzkowe, czy rozświetlić całą fotografię.

To dobry kierunek w drodze do perfekcji.

Idealny wygląd fotografii reklamowej

Idealnie zaprezentowane auto, meble kuchenne, czy biżuteria to efekt pracy i zaangażowania specjalistów od fotografii reklamowej. Ich zadanie polega na tym, aby w jednym ujęciu uchwycić siłę i potencjał danego produktu, zachęcając klientów do zakupu.

Odpowiednio przygotowana sesja zdjęciowa pozwala osiągnąć ten efekt w jednej serii zdjęć, lub pojedynczej fotografii.

Wybierając fotografię reklamową do promowania własnej marki lub produktów możesz skorzystać z naszej propozycji i otrzymać zdjęcia, które spełnią Twoje oczekiwania.

W ramach fotografii reklamowej oferujemy:

  • zdjęcia produktowe typu duch – zdjęcia produktów wykonane na manekinach; później elementy manekina wycięte są precyzyjnie z każdej fotografii,
  • zdjęcia produktowe packshot – sekwencje zdjęć pokazujące produkt pod różnym kątem; podkreślone są atuty danego produktu, a właściwe światło dopełnia całości,
  • sesje z wydarzeń – fotografowanie imprezy towarzyszącej na przykład promowaniu danego produktu lub marki,
  • zdjęcia wnętrz – sesje zdjęciowe w domach i mieszkaniach na sprzedaż, do wynajęcia, a także w budynkach takich jak hotele.

Kiedy prezentacja produktu lub usługi jest głównym elementem strategii marketingowej warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Odpowiedni sprzęt oraz aranżacja studia lub pleneru sprawi, że każda kampania zwiększy szansę na marketingowy sukces.

Wydarzenia, ludzie, wnętrza – profesjonalna fotografia reklamowa

Zdając sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest wizerunek załogi każdej firmy mającej kontakt z klientami, a także jak istotne jest pokazanie produktów w odpowiedniej oprawie należy z ufnością podejść do nowoczesnej sesji zdjęciowej.

Proponowana przez nas fotografia wizerunkowa oraz fotografia reklamowa pozwolą wykorzystać potencjał tkwiący w dobrej klasy sprzęcie, który pomoże uwiecznić to, co dla Ciebie ważne.

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email