Reklama w Internecie dźwignią handlu

Reklama w Internecie w pozycjonowaniu stron

Odwiedzanie stron lub sklepów internetowych oraz korzystanie z wyszukiwarki Google wiąże się zazwyczaj z widokiem reklam, które w mniej lub bardziej oczywisty sposób zachęcają użytkowników do skorzystania z danej oferty.

Dobór odpowiednich źródeł sprawi, że Twoi potencjalni Klienci online otrzymają akceptowalną przez nich porcję reklamy w Internecie, a Twoja strona lub sklep internetowy będą miały szansę na zwiększony współczynnik odwiedzin.

Odwiedzanie stron lub sklepów internetowych oraz korzystanie z wyszukiwarki Google wiąże się zazwyczaj z widokiem reklam, które w mniej lub bardziej oczywisty sposób zachęcają użytkowników do skorzystania z danej oferty.

Dobór odpowiednich źródeł sprawi, że Twoi potencjalni Klienci online otrzymają akceptowalną przez nich porcję reklamy w Internecie, a Twoja strona lub sklep internetowy będą miały szansę na zwiększony współczynnik odwiedzin.

Skuteczność reklamy w Internecie zależy od formy przekazu

Spośród najpopularniejszych metod e-marketingu można obecnie wybrać takie, które przy optymalnych nakładach finansowych pozwalają na dostateczne wypromowanie firmy.

Korzystając z pomocy agencji reklamowej przekonasz się, jak duży potencjał mają oferowane przez Ciebie produkty lub usługi oraz że można skutecznie działać za pomocą mało znanych jeszcze kilka lat temu metod i narzędzi.

Reklamę w Internecie, kojarzoną głównie z tradycyjnym pozycjonowaniem, warto wzbogacić między innymi o:

 • obecność w Google AdWords – wyniki typu PPC (płatne za kliknięcie) są dla statystycznego użytkownika wyszukiwarki tożsame z tradycyjnymi wynikami organicznymi, dlatego ta forma promowania działalności będzie również odbierana pozytywnie. Google AdWords sprawdza się ona zwłaszcza przy:
  • sezonowości usług,
  • potrzebie zwiększenia ruchu na stronie,
  • dotarciu do wyselekcjonowanej grupy odbiorców w danej lokalizacji,
 • aktywność w mediach społecznościowych – najpopularniejsze Social Media to Facebook, Google+ oraz Twitter. Ich możliwości i mnogość opcji sprawiają, że możesz na bieżąco utrzymywać kontakt z Klientami, a także skutecznie docierać do nowych odbiorców, gdy:
  • regularne zamieszczasz ciekawe wpisy i zdjęcia,
  • aktualizujesz profil oraz zamieszczasz użyteczne linki,
  • informujesz o promocjach, nowościach, konkursach z nagrodami,
 • reklamę na urządzeniach mobilnych – to nowa gałąź działań promocyjnych lecz z dobrymi prognozami na przyszłość. Poprzez aplikacje z ciekawymi grami, animacjami lub dźwiękiem użytkownik telefonu z dostępem do sieci będzie mógł:
  • zapoznać się z ofertą Twojej firmy w każdej wolnej chwili,
  • przejść w prosty sposób na stronę lub do sklepu internetowego,
  • poznać określony asortyment w nienachalnym przekazie.

Wzbogaceniem powyższych działań mogą być także inne usługi oferowane przez specjalistów od marketingu online. Często są to również autorskie rozwiązania, sprawiające że Twoja reklama w Internecie będzie unikalna.

Zbuduj przyjazny wizerunek firmy poprzez reklamę w Internecie

Już podstawowe funkcje poszczególnych platform i serwisów wystarczą do zaistnienia w Sieci. Odpowiednie promowanie Twojej strony lub sklepu internetowego, a tym samym Twojej firmy sprawi, że każdego dnia osoby zainteresowane będą miały większą szansę, by zapoznać się z ofertą i z niej skorzystać.

Zapytania wpisywane do wyszukiwarki lub kategorie odwiedzanych stron nie są zazwyczaj przypadkowe, dlatego warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców.

Fachowe działania marketingowe mogą przewyższać standardy i tę opcję należy rozważyć, gdy chcesz zwiększyć efektywność swojej reklamy w Internecie.

Specjaliści z branży e-commerce mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które przekładają się na umiejętność:

 • poprawnej analizy rynku pod kątem konkurencji,
 • prawidłowego rozpoznania potrzeb odbiorców,
 • dobrania efektywnych narzędzi reklamowych,
 • optymalizacji nakładów finansowych.

Wszystkie działania marketingu w Sieci powinny być zgodne z internetową etyką, oparte wyłącznie o akceptowalne formy promowania.

Przejrzysta polityka Twojej działalności, witryna przyjazna użytkownikowi oraz pomoc na każdym etapie współpracy, to dobry początek docierania do nowych odbiorców oraz wzmacniania relacji z obecnymi Klientami.

Reklama w Internecie przyjazna wyszukiwarce Google

Dywersyfikacja działań oraz dobór metod e-commerce wysokiej jakości sprawią, że roboty Google staną się sprzymierzeńcem.

Po odwiedzeniu Twojej witryny lub sklepu sprawdzą, poza ich zawartością, także dodatkowe informacje, a wśród nich miejsca, gdzie obecna jest reklama Twojej firmy w Internecie. Dobrze, aby były to wartościowe źródła przekazu.

Nowoczesny image działalności oraz właściwe kampanie wizerunkowe znacznie zwiększają szanse na pozyskanie nowych Klientów. Jeżeli chcesz powierzyć kampanię sprawdzonemu partnerowi, zaufaj firmie Gogler.

U nas skuteczna reklama to cel, który osiągamy z uwzględnieniem Twoich potrzeb oraz możliwości.